Bon kwotowy - częściowe wykorzystanie

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Bon kwotowy - częściowe wykorzystanie

przez pbas » 2018 gru 05, Śr 11:53

Z punktu widzenia klienta mającego bon kwotowy, warto by dodać możliwość wielokrotnego jego wykorzystania aż do wyczerpania jego wartości. Dla sprzedawcy to również mniej głupich rozmów z klientami o utraconych przez nich pieniądzach (inna sprawa, że nie czytają regulaminu).
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1151
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Bon kwotowy - częściowe wykorzystanie

przez sucro » 2018 gru 17, Pn 15:54

Nigdzie nie spotkałem się z taką formą wykorzystywania bonu kwotowego na RATY. Takie bony są właśnie jednym z lepszych rozwiązań bo klient musi wykorzystać go w całości przez co zamawia więcej niż by chciał ( potrzebuje ). To w tym wszystkim jest najważniejsze.
No chyba że mówisz o programie lojalnościowym - jako płatność punktami za produkty....bo nie wiem jak w rzeczywistości działa ten schemat bo go jeszcze nie testowałem.
Avatar użytkownika
Admin Witryny
 
Posty: 206
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 13:44
Lokalizacja: MEGAMO
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron