Live Chat

Wszystko na temat konfiguracji sklepu internetowego opartego o skrypt KQS.store

Live Chat

przez Seavolv » 2010 cze 25, Pt 13:03

Szukam jakiegoś oprogramowania LiveChat coś takiego jak to Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się z tym że to jest płatne, a ja chciałbym coś podobnego ale najlepiej jakąś darmową wersję, może ktoś zna coś co się nada pod KQS?
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez redvan » 2010 cze 25, Pt 16:55

tofif ma na laduca.pl - jego pytaj bo testowalismy to ostatnio
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Live Chat

przez Seavolv » 2010 cze 25, Pt 17:31

No to fajnie jakby skrobnął dwa słowa na ten temat , osobiście znalazłem jeden skrypt chata i może uda mi się go przez weekend przetestować, ale jestem ciekaw co Tofif powie, bo na jego stronie nie widzę aby gdzieś był chat.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez Seavolv » 2010 cze 27, N 22:48

Zainstalowałem u siebie prosty live czat, zobaczymy czy będzie to zdawać egzamin.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez pbas » 2010 lip 01, Cz 14:56

Wszelkie skrypty "live chat" to IMHO same problemy. Klient najczęściej myśli, że siedzi się non stop przy komputerze i tylko czeka aż to właśnie on się odezwie i od razu załatwi się sprawę. Dlatego wywaliłem GG i Skype ze strony (zresztą GG miało coś w rodzaju life chatu za darmo).
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Live Chat

przez Seavolv » 2010 lip 01, Cz 15:15

Ten który mam obecnie zainstalowany, jest całkiem dobrze zorganizowany, powiadomienie dla klienta w postaci obrazka offline i online,w przypadku gdy jestem online klient ma możliwość rozmowy poprzez chat w innym przypadku tylko może pozostawić wiadomość email. Ja też gdy jest ktoś zainteresowany rozmową zostaje o tym automatycznie powiadamiany, wystarczy mieć tylko otwarty panel administracyjny w przeglądarce.
Zainstalowałem bo nie wszyscy mają gg zresztą chciałem powoli rezygnować z GG
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez Mariusz » 2010 lip 01, Cz 22:04

pbas napisał(a):Klient najczęściej myśli, że siedzi się non stop przy komputerze i tylko czeka aż to właśnie on się odezwie ...


Dokładnie :)

Dlatego u mnie Live Chat to:
- często monitorowany mail i szybkie odpowiedzi
- telefon czynny do 21

Pozdrawiam,
Mariusz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez Modan » 2015 wrz 17, Cz 18:48

Przepraszam, że odgrzewam wątek po 5 latach, ale nie chciałem zakładać nowego. :)
Chcemy na swoim sklepie na kqs wdrożyć livechat (najpierw testowo na 30 dni). Niestety nie mam zbytnio pojęcia gdzie wsadzić skrypt z przyciskiem "livechat"? Na stronie jest informacja, żeby wsadzić gdziekolwiek między znaczniki <body></body>, natomiast w panelu admina nigdzie nie mam takich znaczników...
Ktoś pomoże? :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015 wrz 17, Cz 16:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Live Chat

przez czater » 2018 wrz 06, Cz 15:08

Modan napisał(a):Przepraszam, że odgrzewam wątek po 5 latach, ale nie chciałem zakładać nowego. :)
Chcemy na swoim sklepie na kqs wdrożyć livechat (najpierw testowo na 30 dni). Niestety nie mam zbytnio pojęcia gdzie wsadzić skrypt z przyciskiem "livechat"? Na stronie jest informacja, żeby wsadzić gdziekolwiek między znaczniki <body></body>, natomiast w panelu admina nigdzie nie mam takich znaczników...
Ktoś pomoże? :)


Jesteśmy twórcami systemu typu livechat: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i chętnie podpowiemy jak go zainstalować. Zapraszamy na priw.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018 wrz 06, Cz 15:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości
cron