Eksport zamówień do pliku?

Wszystko na temat konfiguracji sklepu internetowego opartego o skrypt KQS.store

Eksport zamówień do pliku?

przez k108 » 2008 lip 17, Cz 11:17

Witam,

Czy istnieje możliwość eksportu zamówień z Kqs do pliku .csv lub innego który można potem wrzucić do jakiegoś programu drukującego adresy odbiorców na potwierdzeniach nadania paczek? Jak jest w ogóle standardowo rozwiązane to w kqs?

Dzięki, pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2008 cze 18, Śr 03:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Eksport zamówień do pliku?

przez totu24 » 2008 lip 17, Cz 21:57

k108 napisał(a):Czy istnieje możliwość eksportu zamówień z Kqs do pliku .csv lub innego który można potem wrzucić do jakiegoś programu drukującego adresy odbiorców na potwierdzeniach nadania paczek?

niestety nie ma
ja korzystam z programu Stempel mini można go w necie za gdzieś 40 -60 zł kupić.
niestety trzeba dane przenosić np za pomoćą kopiuj wklej. ale na Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się jest tam opcja integracji z innymi programami za 100zł ja narazie nie dowiadywałem się o szczegóły czy by mogli taką integrace zrobić (mało paczek) ale może jak by było pare osób to by zrobili i jakąś promocje zrobili?
Avatar użytkownika
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Eksport zamówień do pliku?

przez domellos » 2008 lip 21, Pn 19:09

Witam.

Dowolną ilośc zamówień można zrzucić do CSV przy pomocy phpMyAdmin, który powinien być na każdym serwerze. Następnie bazę już trzeba obrobić odpowiednim programem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008 maja 07, Śr 15:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości
cron