Brak uprawnień do edytuj.php

Wszystko na temat konfiguracji sklepu internetowego opartego o skrypt KQS.store

Brak uprawnień do edytuj.php

przez Pa100 » 2016 wrz 27, Wt 12:13

Jako administrator sklepu nadałem sobie wszystkie możliwe uprawnienia do obsługi sklepu KQS (wersja 4.3) jednak w momencie próby zmiany pewnych ustawień np w szablonie graficznym>strona produktu otrzymuję komunikat "You don't have permission to access /sklep/admin/edytuj.php on this server Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.." . W czym tkwi problem? Czy jest on związany z oprogramowaniem sklepu czy szukać na serwerze ? Przyznam, że jest to dość kłopotliwe ponieważ znacznie ogranicza pewne możliwości. Chciałem wprowadzić nową formę płatności (ratalną) jednak ponownie otrzymałem podobną informację o ograniczeniu. Nie mam doświadczenia (wiedzy) na temat skryptów php stąd prośba o pomoc.
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2016 mar 31, Cz 14:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak uprawnień do edytuj.php

przez sucro » 2016 wrz 27, Wt 16:59

Obstawiałbym hosting.
Wyślij ten komunikat do hostingu i niech sprawdzą co się dzieje - jakieś ograniczenia.
Avatar użytkownika
Admin Witryny
 
Posty: 248
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 13:44
Lokalizacja: MEGAMO
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: Brak uprawnień do edytuj.php

przez Pa100 » 2016 wrz 27, Wt 20:08

Dziękuję za odpowiedź, po wysłaniu zapytania/informacji do obsługi hostingu sprawa się rozwiązała. Dokładnie nie wiem jak ale dostałem info żeby sprawdzić czy już jest ok i było :)
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2016 mar 31, Cz 14:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron