zmieniłem hasło bazy i sklep znikł

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

zmieniłem hasło bazy i sklep znikł

przez totu24 » 2009 maja 06, Śr 20:01

więc od dawna nic przy sklepie nie robiłem i dziś zachciało mi się pogrzebać weszłem do admina nazwy i chciałem wejść do bazy i coś miałem problem z logowaniem pomyślałem że zmienię hasło do bazy sklepu :oops: no i stało się sklep jest nie dostępny.
więc mam pytanie czy nie wiecie gdzie można w sklepie zmienić hasło na nowe bo okazuje się że stare nie może być bo jest zbyt słabe(kontaktowałem się z nazwą)
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: zmieniłem hasło bazy i sklep znikł

przez marpit » 2009 maja 06, Śr 20:14

totu24 napisał(a):więc od dawna nic przy sklepie nie robiłem i dziś zachciało mi się pogrzebać weszłem do admina nazwy i chciałem wejść do bazy i coś miałem problem z logowaniem pomyślałem że zmienię hasło do bazy sklepu :oops: no i stało się sklep jest nie dostępny.
więc mam pytanie czy nie wiecie gdzie można w sklepie zmienić hasło na nowe bo okazuje się że stare nie może być bo jest zbyt słabe(kontaktowałem się z nazwą)

plik config.php
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: zmieniłem hasło bazy i sklep znikł

przez tuptek123 » 2009 maja 06, Śr 20:48

plik config.php
tu musisz też zmienić hasło
Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2008 paź 25, So 23:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: zmieniłem hasło bazy i sklep znikł

przez totu24 » 2009 maja 06, Śr 20:52

Wielkie dzięki poszło
:D
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości
cron