WampServer i instalacja KQS

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: WampServer i instalacja KQS

przez nort56 » 2010 wrz 05, N 15:36

Witam
Ares86 czy może poradziłeś sobie z tym problemem, bo u mnie występuje podobny problem z Webserw tylko z tą różnicą, że panel administratora uruchamia się prawidłowo i mogę w nim normalnie pracować. Przy uruchomieniu samego sklepu mam właśnie analogiczny komunikat. Jeśli sobie poradziłeś to proszę o podpowiedź
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010 sie 25, Śr 16:01
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez nort56 » 2010 wrz 07, Wt 22:40

Witam,

Ja swój problem rozwiązałem w moim przypadku należało zwiększyć ilość pamięci w pliku php.ini z 8M do 12M.

A tak na marginesie do autora może by było dobrze informować, że cześć plików przekracza dopuszczalny rozmiar.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010 sie 25, Śr 16:01
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez boro » 2010 gru 05, N 19:50

spróbowałem na domowym kompie zainstalować wampa i i kqs - dla testowanie nowych ustawień. Podobnie jak "przedpiścy" trzeba było trochę walki aby cokolwiek zadziałało. Efekt jest tylko częściowo udany, sklep niby się uruchamia ale początek strony to długi ciąg komunikatów w stylu:

Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined index: pg in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\funkcje.php on line 0
Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\funkcje.php on line 0
Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\funkcje.php on line 0
Notice: Undefined variable: tpl_rejestracja_logowanie in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\header.php on line 0
Notice: Undefined variable: tpl_subskrypcja_grupa in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined variable: tpl_menu_producent in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined variable: tpl_promocje in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined variable: tpl_najnowsze_propozycje in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0
Notice: Undefined index: d in C:\wamp\www\sklep-kqs\pliki_zrodlowe\_inne\produkt.php on line 0

a poniżej nich widać dopiero sklep:
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Po wejściu na stronę admina widać tylko dwa komunikaty
Notice: Undefined index: status in C:\wamp\www\sklep-kqs\admin\index.php on line 0
Notice: Undefined index: status in C:\wamp\www\sklep-kqs\admin\index.php on line 0
na tle symbolu wersji sklepu.


i oczywiście nic ze sklepem nie można zrobić.

Jak można poradzić sobie z uruchomieniem sklepu ? byłbym wdzięczny za wszelkie porady.

Wygląda to jakby problem był z początkiem plików *.php.
Zaczynają się tak:
<?php //003ab
if(!extension_loaded('ionCube Loader')){$__oc=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$__ln='ioncube_loader_'.$__oc.'_'.substr(phpversion(),0,3).(($__oc=='win')?'.dll':'.so');@dl($__ln);if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}$__ln='/ioncube/'.$__ln;$__oid=$__id=realpath(ini_get('extension_dir'));$__here=dirname(__FILE__);if(strlen($__id)>1&&$__id[1]==':'){$__id=str_replace('\\','/',substr($__id,2));$__here=str_replace('\\','/',substr($__here,2));}$__rd=str_repeat('/..',substr_count($__id,'/')).$__here.'/';$__i=strlen($__rd);while($__i--){if($__rd[$__i]=='/'){$__lp=substr($__rd,0,$__i).$__ln;if(file_exists($__oid.$__lp)){$__ln=$__lp;break;}}}@dl($__ln);}else{die('The file '.__FILE__." is corrupted.\n");}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}echo('Site error: the file <b>'.__FILE__.'</b> requires the ionCube PHP Loader '.basename($__ln).' to be installed by the site administrator.');exit(199);
?>
reszta jest zakodowana
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 10:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez Seavolv » 2010 gru 05, N 20:54

Zacznij od zainstalowania incuba bez tego nie pójdzie ci kqs bo jest kodowany incubem.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez boro » 2010 gru 05, N 22:56

ioncube jest zainstalowany i działa.
(bez tego nie dałoby się uzyskać nawet tego co jest teraz)
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 10:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez Seavolv » 2010 gru 06, Pn 00:41

No to pobaw się ustwieniami WS już nie pamiętam która opcja była za to odpowiedzialna, wyłączaj i włączaj na przemian a może trafisz :D
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez nort56 » 2010 gru 13, Pn 22:34

Witam,

Boro ja osobiście używam Webserw i nie wiem czy moje uwagi będą przydatne w twoim przypadku, ale ad rem twoje uwagi nic nie mówią jak skonfigurowałeś komputer mam na myśli gdzie umieściłeś katalog z incubem podobno ma to znaczenie i czy zmieniałeś plik php.ini tam musisz wpisać komendę uruchamiającą incuba. A najważniejsze, który incube wgrałeś on występuje w kilku odmianach.

Pozdrawiam

Ostatnio rzadko tu zaglądam końcówka roku VAT i inne takie, więc rozumiesz……
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010 sie 25, Śr 16:01
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WampServer i instalacja KQS

przez boro » 2010 gru 15, Śr 00:29

Wielkie dzięki :)
na webserw sklep ruszył od razu bez żadnego problemu.
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 10:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron