Skąd wziąć aktualizację i inne wersje sklepu KQS.store?

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Skąd wziąć aktualizację i inne wersje sklepu KQS.store?

przez pbas » 2011 sty 11, Wt 07:38

Skąd wziąć aktualizację i inne wersje sklepu KQS.store?

Odpowiedź jest WYŁĄCZNIE jedna: od autora, firmy KQS-Projekt (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się)

Proszę nie pisać na forum wypowiedzi typu: "kto mi przyśle nową wersję", "podeślijcie aktualizację", "a ja nie dostałem aktualizacji, proszę o wysłanie jej na maila" itp.

Za nie stosowanie się do w/w informacji, będą nadawane ostrzeżenia a w ostateczności Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się na dostęp do forum. Nie ma litości - co chwilę ktoś pisze na forum, aby mu podesłać aktualizację, nie pokusiwszy się nawet o użycie funkcji Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się, która odpowiedziałaby na pytania związane z dostępnością nowych wersji programu.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron