przeprowadzka na nowy SERWER

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez redvan » 2009 lis 23, Pn 18:29

apo napisał(a):Czy w katalogu głównym sklepu powinien być plik index.php? Gdzie powinien się znajdować config.php?


tak powinny byc w glownym katalogu sklepu obydwa te pliki
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez pepe3456 » 2012 cze 25, Pn 00:16

Witam wszystkich na początek, pierwszy mój post. Mam problem z przeniesieniem sklepu na nowy serwer. Serwer z którego obecnie korzystam to hostingfirmowy, a chcę zmienić na home. Problem w tym że przy próbie skopiowanie strony na dysk, fillezilla nie chce skopiować 4 plików index.html z różnych folderów, w tym również z httpdocs. Czy tak powinno być? Bardzo bym prosił o pomoc w całym procesie.
pepe3456
 

Nowy serwer - wgranie bazy danych sql i w sql.gz

przez medicalrespect » 2012 sie 28, Wt 19:23

Witam,

Posiadamy wgrany na serwer sam szkielet sklepu internetowego KQS Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Posiadamy bazę danych w wersji sql i w sql.gz chodzi o to żeby ktoś pomógł nam wgrać te pliki bazy danych na sklep. Prosimy o pomoc, posiadamy wszystkie hasła dostępu.

Pozdrawiam,

Medical Respect
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2012 lut 14, Wt 00:07
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowy serwer - wgranie bazy danych sql i w sql.gz

przez redvan » 2012 sie 29, Śr 09:05

medicalrespect napisał(a):Witam,

Posiadamy wgrany na serwer sam szkielet sklepu internetowego KQS Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Posiadamy bazę danych w wersji sql i w sql.gz chodzi o to żeby ktoś pomógł nam wgrać te pliki bazy danych na sklep. Prosimy o pomoc, posiadamy wszystkie hasła dostępu.

Pozdrawiam,

Medical Respect



Wystarczy zalogowac się do phpmyadmin i tam wykasować wszystkie tabele ( oczywiście wcześniej zrobić kopie istniejących pustych tabel ) i pozniej wykonać import jednej z dwoch posiadanyc sql lub sql.gz - to jest dziecinnie proste
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez koltat » 2013 kwi 30, Wt 09:41

rzeniosłem sklep z home.pl usługa BUSINESS STARTERdo Iq.pl usługa START M - nareszcie chodzi jak powinien - jak burza Ale powstał problem - sklep przestał wysyłać wiadomości smsAPI. Podczas zmiany zamówienia wszystko jest zaznaczone "wyślij sms" ale sms-y w ogóle nie wychodzą ze sklepu. MIał ktoś taki problem???
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez marpit » 2013 kwi 30, Wt 10:37

Po co dwa razy to samo piszesz ?
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez koltat » 2013 kwi 30, Wt 11:48

marpit napisał(a):Po co dwa razy to samo piszesz ?

sorki, dzięki że zdublowany temat skasowałeś.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez marpit » 2013 maja 01, Śr 13:09

Samo przeniesienie nie powinno stanowić problemu. Sprawdź chmody poszczególnych katalogów wg instrukcji instalacji zapisz ustawienia w sklepie, ewentualnie zrób aktualizacje.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: przeprowadzka na nowy SERWER

przez koltat » 2013 maja 05, N 16:08

marpit napisał(a):Samo przeniesienie nie powinno stanowić problemu. Sprawdź chmody poszczególnych katalogów wg instrukcji instalacji zapisz ustawienia w sklepie, ewentualnie zrób aktualizacje.

Tak też od razu zrobiłem, lecz na wszelki wypadek ponownie sprawdziłem. Wszystkie prawa plików te które mają być 777 tyle mają, pozostałe 755 - nawet zmieniłem hasło do panelu smsApi zarówno w panelu jak i administracji sklepu. Zrobiłem również aktualizację sklepu.
Podczas zmiany statusu zamówienia wygląda wszystko OK - tak jak dotychczas - nawet na karcie zamówienia figuruje jako: "Wiadomości SMS wysłane do klienta podczas zmian statusu zamówienia" lecz nie ma nadanego SMS ID oraz statusu no i fizycznie SMS-y nie docierają, konsultowałem to już z SmsApi - po tamtej stronie technicy nie widzą problemu, a Może to jakiś błąd serwera? ma ktoś sklep na iq.pl z obsługą smsApi?
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron