przechowalnia

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

przechowalnia

przez Stan » 2010 gru 06, Pn 19:05

Witam ,
nie znalazłem - może źle szukałem - odpowiedniej informacji o przechowalni z którą od początku w mojej księgarni mam kłopoty - jak już uruchomiłem ten panel to niestety nie mogę wstawić obecnie koszyka i kosza tak by była funkcjonalna, przechowywała tytuły ale jak potrzeba to można z niej włożyć książkę do koszyka lub zlikwidować tzn wrzucić do kosza na śmieci.. Może ten problem spowodowała moja ingerencja w szablony ale musiałem zlikwidować na liście tzw listingu też koszyk ze względu na brak możliwości ujęcia na tej liście informacji o dostępności ,/ a może jest taka możliwość ? / więc zlikwidowałem koszyk i przechowalnię / w trybach wyświetleń / i być może to powoduje że nie mogę odpowiedniej informacji wpisać obecnie w przechowalnie . Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę o informacje / przechowalnia - Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się / a przy okazji też proszę o podpowiedź - gdzie i w którym miejscu mogę ograniczyć promocje - obecnie muszę to kontrolować ręcznie a nie mam możliwości lub nie umiem odszukać w administratorze możliwości wpisania daty do której ta promocja ma trwać . / a wcześniej wyczytałem że jest taka możliwość ? / Gdyby jeszcze udało się wyłączyć koszyk indywidualnie / nie ogólnie i nie poprzez wyzerowanie magazynu - tu stosuje inną politykę zakupu / to już chyba byłbym bardzo zadowolony z tego programu.
pozdrawiam i liczę że Ktoś z Państwa zna odpowiedź na moje problemy . Zresztą mam ich o wiele , wiele więcej ...
Stanisław Kałuża
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Autor tematu
Posty: 4
Dołączył(a): 2010 cze 07, Pn 16:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przechowalnia

przez tofif » 2010 gru 07, Wt 01:12

strasznie zagmatwales - nie ogarniam a ni jednego slowa co tu jest napisane a przechowalnia dziala normalnie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: przechowalnia

przez redvan » 2010 gru 07, Wt 08:36

Usuniecie przechowalni z trybu w ktorym wyswietlaja ci sie produkty spowoduje usuniecie tej ikonki takze w przechowalni. przechowalnia czyta tryb 1,2,3,4 wiec jesli tam nei ma ksozyka lub przechowalni, to i w przechowalni jego nie bedziesz mial.

Nie ma mozliwosci ograniczenia promocji - recznie sie ja wlacza lub wylacza ( nie wiem gdzie czytales o tej mozliwosci bo takiej nigdy nie bylo ).

Usuniecie koszyka ( czyli braku mozliwosci zakupu ) jest mozliwe tylko jest stan magazynu wynosi 0.

Gdyby nie mocna kawa ktora wlasnie pilem , to bym nie odpisal ,bo strasznie trudno zrozumiec o co pytasz ;)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: przechowalnia

przez Stan » 2010 gru 07, Wt 14:46

przepraszam , pewnie zamotałem ale ta mocna kawa pomogła bo otrzymałem prawie wszystkie informacje i zapewne gdyby nie ta podpowiedź o likwidacji koszka w trybach pewnie trudno by to było wyjaśnić . Dziękuję za pomoc a ponieważ będę musiał jednak przywrócić ten koszyk w trybach / teraz jednak przechowalnia działa połowicznie - nie ma możliwości z niej bezpośrednio wrzucić książkę do koszyka lub skasować / więc rozwiązanie mi się kroi podobne jak w sklepie dla dzieci - tam jest dostępność ujęta na liście czy listingu oprócz oczywiście strony przedmiotu . I tu będę miał problem - jak to zrobić ? / / dla zobrazowania link - Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - jest cena , dostępność , info i zamów pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 4
Dołączył(a): 2010 cze 07, Pn 16:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przechowalnia

przez Seavolv » 2010 gru 07, Wt 21:27

Tajemnica :D

A tak na serio to podobnie jak "redvan" właśnie pije sobie kawę bo bez tego bym nic nie zrozumiał z tego co napisałeś, chodź i tak musiałem 2x to przeczytać aby wywnioskować że chodzi ci o dostępność w katalogu produktów.

Za wszystko odpowiedzialna jest funkcja {DOSTEPNOSC} którą wstawiasz w odpowiednio w szablonie graficznym.
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przechowalnia

przez redvan » 2010 gru 08, Śr 10:06

piszesz kodem ;) a ja rozgryzłem ten kod ;) odpowiedz juz podana wyzej.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: przechowalnia

przez Stan » 2010 gru 08, Śr 12:07

dziękuje , przepraszam za "kod" ale dla mnie to wszystko jest bardzo zagmatwane choć wszystko to co w programie pozmieniałem robiłem na zasadzie prób i błędów , oczywiście przedtem jeszcze pisząc e-maile do p. Krzysztofa , ale jak pewnie większość dałem sobie po pewnym czasie spokój i się bawiłem już w to sam , teraz też piję kawę i o dziwo "wszystko" rozumiem , a nawet więcej bo pewnie dzisiaj jeszcze będę wprowadzał kolejne zmiany w księgarni - dzięki Wam - pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 4
Dołączył(a): 2010 cze 07, Pn 16:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron