Poszukuję pliku update KQS z wersji 1.28 do 1.29.1

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Poszukuję pliku update KQS z wersji 1.28 do 1.29.1

przez manio » 2011 sty 09, N 19:42

Ok aż głupio tego nie wiedzieć ;( dzięki
czy muszę w takium razie przejść aktualizację pośrednią czyli z 1,28 ->1,29->1,31(jest takie?)->1,31
czy z 1,28 mogę od razu aktualizować do 1,31?
mógłby ktoś podesłać aktualizacje?
pozdr.

Zapoznaj się z tematami na forum. W sprawie aktualizacji pisz WYŁĄCZNIE do autora, czyli firmy KQS-Projekt!
Ostatnio edytowano 2011 sty 11, Wt 07:29 przez pbas, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dopisałem uwagi na czerwono.
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2011 sty 05, Śr 13:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Poszukuję pliku update KQS z wersji 1.28 do 1.29.1

przez redvan » 2011 sty 10, Pn 08:56

maxxx3 napisał(a):
redvan napisał(a):po co ci tak stara wersja ?
Watpie zeby ktos posiadal i mial u siebie w archiwum wszystkie wersje ( jedynie KQS moze Ci pomoc )


Muszę sprawdzić czy mi to rozwiąże pewien problem, a z tego co słyszałem to dużo roboty przy poprawie layoutu jest przy aktualizacjach nowszych.


Zle slyszales ;) Nie ma problemow przy update do nowszych wersji. Z tego co pamietam do przy wersji na 1.29 bylo rozszezenie szablonu graficznego kategorii - tam wystarczylo tylko poprawic lekko kod ( jesli byl modyfikowany znacznie ). A tak to nie ma nic do poprawki ( przynajmniej ja nie widzialem )
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron