Nazwa.pl + KQS

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Nazwa.pl + KQS

przez zsedc » 2008 sie 25, Pn 01:50

hmmm, przechodziłem już przez wiele małych hostingów, w tym również cal.pl, każdy jeden poważnie zawiódł - nazwa.pl - nigdy!smutne - ale prawdziwe
 
Autor tematu
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez Radek » 2008 sie 26, Wt 16:25

Wydaje mi się, że problem polega na tym iż w nazwa.pl przy MySQL 5 należy w adresie do bazy wpisać port.

Czyli adres serwera bazy będzie wyglądał tak (przy porcie 3305):
sql.[twoja_nazwa].nazwa.pl:3305
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 21:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez pirycik » 2008 sie 26, Wt 20:59

Radek napisał(a):Wydaje mi się, że problem polega na tym iż w nazwa.pl przy MySQL 5 należy w adresie do bazy wpisać port.

Czyli adres serwera bazy będzie wyglądał tak (przy porcie 3305):
sql.[twoja_nazwa].nazwa.pl:3305

Potwierdzam, miałem ten sam problem i powyższe rozwiązanie pomogło bez problemu.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008 lip 11, Pt 17:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez marpit » 2008 sie 27, Śr 18:42

zsedc napisał(a):hmmm, przechodziłem już przez wiele małych hostingów, w tym również cal.pl, każdy jeden poważnie zawiódł - nazwa.pl - nigdy!smutne - ale prawdziwe

Jak będziesz miał często to zmienisz zdanie o nazwie :) W tym tygodniu to już drugi raz nazwa u mnie padła.
[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera
Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyną błędu.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez Radek » 2008 sie 27, Śr 19:12

To chyba przez te zmiany najpierw na MySQL 5 teraz na PHP 5.
Faktycznie coś się dzieje, bo w tym tygodniu wszystko co prawda mi działa, ale czasem się "muli" ;)

No i dochodzi jeszcze ta nowa promocja, dla nowych firm rejestrujących się w nazwa.pl - wszystko za 0 zł (serwery, domeny, strony www), więc pewnie ciężko będzie :D
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 21:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez choina » 2008 sie 29, Pt 09:32

panowie a mam takie male pytanko. mam rowniez sklep na nazwa.pl i przy przejsciu na php5 nie widac u mnie cen, niektore sa a reszta znika, dzieje sie tak przy produktach jak i przy zamowieniach w panelu administracyjnym jezeli ktos dziala na php5 i nie ma zadnych problemow prosze o informacje o wersji sklepu i jezeli bylaby taka mozliwowsc o sposobie w jaki mozna sprawdzic jaka wersje sklepu sie posiada.

Przepraszam ze tak sie podpinam ale prowadze ten sklep od miesiaca a byly informatyk byl tak uprzejmy ze wszystkie info zabral ze soba.

Pozdrawiam
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 sie 29, Pt 09:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez zsedc » 2008 sie 29, Pt 11:01

Zainstaluj nowego ioncube i powinno działać.
Jaka wersja? hmm dobre pytanie, trochę dziwnym sposobem: wejdź do Panelu administracyjnego i w tle jest taki mało widoczny obrazek KQS.store i pod tym jest wersja:):)
 
Autor tematu
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez choina » 2008 sie 29, Pt 11:21

a moze mi powiedziec jak to zrobic sciagnelem juz wszytskie pliki ale na nazwie nie jestt napisane jak to zrobic
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 sie 29, Pt 09:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nazwa.pl + KQS

przez choina » 2008 sie 29, Pt 11:23

a co do tego obrazka to nie widze zadnego obrazka a tym bardziej wersji
a moze wiesz skad sciagnac altualna wersje
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 sie 29, Pt 09:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron