galerie_upload dla kilku sklepów

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

galerie_upload dla kilku sklepów

przez Gratis » 2008 maja 25, N 12:51

Czy ktoś z Was próbował korzystać z tego samego katalogu galerie_upload dla kilku sklepów KQS? Muszę skorzystać z kilkuset starych zdjęć z jednego sklepu i umieścić je przy produktach w nowym sklepie.

Da się zrobić coś takiego?
 
Autor tematu
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez kulbi » 2008 maja 25, N 13:01

ja robiłem kqs_kategorie.sql do kilku sklepów i dało radę, tak samo też produkty ale w przypadku galerii to musisz najpierw wgrać kqs_kategorie.sql potem kqs_producenci.sql potem kqs_produkty.sql następnie skopiować zdjęcia na serwer (cały folder) a potem wgrać kqs_galeria
Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez Gratis » 2008 maja 25, N 13:08

U mnie produkty będą miały zupełnie inne nazwy i opisy, nazwy kategorii też będą inne, tylko nazwy zdjęć zostają bez zmian. Nie da się zmienić jakiegoś parametru aby zamiast sczytywać zdjęcia z katalogu: sklep_A/galerie_upload sczytywało z sklep_B/galerie upload?

Przy ponad 15.000 zdjęciach na serwerze nie uśmiecha mi się ściąganie ich i wrzucanie na nowo...
 
Autor tematu
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez marpit » 2008 maja 25, N 14:55

Gratis napisał(a):U mnie produkty będą miały zupełnie inne nazwy i opisy, nazwy kategorii też będą inne, tylko nazwy zdjęć zostają bez zmian. Nie da się zmienić jakiegoś parametru aby zamiast sczytywać zdjęcia z katalogu: sklep_A/galerie_upload sczytywało z sklep_B/galerie upload?

Przy ponad 15.000 zdjęciach na serwerze nie uśmiecha mi się ściąganie ich i wrzucanie na nowo...

Nazwy produktów i nazwy zdjęć są takie same więc chyba musisz zrobić tak jak opisał kulbi a potem zmienić nazwy produktów opisów itd.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez firmaAdamet » 2008 maja 25, N 17:51

jesli masz dostep do shell'a to zrob sobie symlink do katalogiu w jednym sklepie do drugiego.
firmaAdamet
 

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez Gratis » 2008 maja 25, N 21:34

firmaAdamet napisał(a):jesli masz dostep do shell'a to zrob sobie symlink do katalogiu w jednym sklepie do drugiego.


Możesz napisać coś więcej bo zupełnie się na tym nie znam...
 
Autor tematu
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: galerie_upload dla kilku sklepów

przez firmaAdamet » 2008 maja 26, Pn 00:39

no to ciezko bedzie wytlumaczyc...

wiec mozesz zawsze

1.wgrywac pliki to kazdego sklepu.
2. przegrac na serwerze pliki z jednego sklepu do drugiego - gdzies w panelu administracyjnym twojego hostingu powinna byc "opcja" menedzer plikow... i tam przegrywasz miedzy katalogami jak e explolerze windows bez udzialu Twojego komputera i łącza...
firmaAdamet
 


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron