Zniknęły 0powiazania w sklepie -częsci samochodowe

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Zniknęły 0powiazania w sklepie -częsci samochodowe

przez formika » 2013 sty 17, Cz 16:38

Przez ponad rok aktualizowałem ręcznie powiązania każdego produktu z lista pojazdów (marka, moel, wersja). Prawie połowa bazy była w ten sposób powiązana, tak że po wybraniu modelu i wersji pojazdu pojawiały sie przyporządkowane części. Nie wiem jednak co się stało ale mój sklep pogubił wszelkie powiązania. Żaden produkt w bazie nie ma powiązań, czyli cała praca poszła na marne.
Jedyne operacje jakie przeprowadzałem od czasu kiedy sklep działał to: aktualizacja do najnowszej wersji oraz szybka aktualizacja opisów towarów (głównie słowa kluczowe i opisy dla wyszukiwarek). Nie jestem pewien które z tych działań mogły uszkodzić powiązania
Czy można je jakoś odzyskać... Mam kopie bazy sprzed aktualizacji ( jednej i drugiej), z tym, że od tego czasu wprowadziłem ponad 300 nowych produktów... Czy wracając do poprzednich wersji stracę znów te nowo wpisane?
 
Autor tematu
Posty: 39
Dołączył(a): 2008 lis 30, N 21:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zniknęły 0powiazania w sklepie -częsci samochodowe

przez tofif » 2013 lut 20, Śr 01:22

sam sobie napisales odpowiedz ;p niestety
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron