Twój koszyk jest pusty pod IE

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Twój koszyk jest pusty pod IE

przez magma » 2009 lis 09, Pn 17:59

Witam serdecznie,

tego typu problem na forum już był ale rozwiązania nie znalazłam. Klienici wchodzący spod IE nie mogą dokonać zakupu, pojawia się info Twój koszyk jest pusty. Problem nie istnieje pod Firefoxem czy Operą. Czy ktoś może odkrył w czym tkwi problem ?

adres sklepu: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Pozdrowienia
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2009 kwi 02, Cz 10:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez enigma » 2010 lut 11, Cz 22:26

U mnie jest to samo i problem występuje również na Chrome'ie (Windows 7). Co ciekawe na XP sklep działa dobrze zarówno pod IE jak i Chrome'm. Z tego co wchodziłem na sklepy kilkunastu użytkowników forum problem występował również u Was - sprawdźcie i dajcie znać co o tym sądzicie!
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2008 lip 28, Pn 20:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez AurorA » 2010 lut 12, Pt 03:32

Spawdzałem na viscie po IE i jest ok
Avatar użytkownika
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2009 lut 24, Wt 03:06
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez zdzicho » 2010 lut 16, Wt 06:56

Był taki problem przy instalacji wersji 1.30 (sprawdzane na XP, IE, Mozilla).
Wiem, że autor przyglądał się temu, więc prawdopodobnie problem usunął (mowa o pliku do ściągnięcia, jak z wersją na płycie -nie wiem).
Ja to obszedłem tak - zainstalowałem najpierw 1.29, później zrobiłem aktualizację do 1.30 i problemu się nie pojawił.
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2010 lut 07, N 20:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez Lesiu » 2010 lut 24, Śr 15:07

To samo, jak to naprawić?! Dodanie produktu do koszyka działa z poziomu kategorii, ale z poziomu opisu produktu nie. Dzieje się tak zarówno na IE8 jak i wcześniejszych wersjach IE oraz Operze 10.
Lesiu
 

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez KrzysztofSzmelter » 2010 lut 24, Śr 16:24

Witam,
magma napisał(a):Witam serdecznie,

tego typu problem na forum już był ale rozwiązania nie znalazłam. Klienici wchodzący spod IE nie mogą dokonać zakupu, pojawia się info Twój koszyk jest pusty. Problem nie istnieje pod Firefoxem czy Operą. Czy ktoś może odkrył w czym tkwi problem ?

adres sklepu: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Pozdrowienia
Założę się, że pod adresem Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się koszyk pod IE działa prawidłowo.
Domena kramzprezentami.pl jest aliasem z maskowaniem adresu właściwego przez co przeglądarka IE nie potrafi prawidłowo ustawić cookie.
Zalecam zgodnie ze wskazówką w konfiguracji sklepu podczepić domenę pod serwer za pomocą DNS (tzw. delegacja domeny).

Lesiu napisał(a):To samo, jak to naprawić?! Dodanie produktu do koszyka działa z poziomu kategorii, ale z poziomu opisu produktu nie. Dzieje się tak zarówno na IE8 jak i wcześniejszych wersjach IE oraz Operze 10.
Dzieje się tak również pod FF i każdą inną przeglądarką, ponieważ wybór atrybutów jest poza formularzem.

Pozdrawiam i zapraszam na support.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2009 sty 12, Pn 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez Lesiu » 2010 lut 24, Śr 17:22

Wybór atrybutów był chwilowo poza formularzem, gdyż strona produktu była przepisywana i sprawdzana. Wszystko było wcześniej sprawdzane na 4 komputerach i różnych przeglądarkach. Szablon strony produkty był przerabiany bardzo dawno i pod starą wersją działało prawidłowo, w nowej nie. Poradziłem już sobie.
Lesiu
 

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez joee » 2010 lut 25, Cz 11:49

z tego co widzę to w żadnym ze sklepów z oprogramowaniem KQS.store nie można złożyć zamówienia. Wszędzie występuje ten sam błąd
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Twój koszyk jest pusty pod IE

przez Seavolv » 2010 mar 01, Pn 22:41

Ale o jaki błąd chodzi? Sprawdzałem u mnie zarówno pod FF i IE zamówienie jest normalnie składane, więc nie wiem w czym problem?
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron