Poroblem z importem i zmianą cen

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Poroblem z importem i zmianą cen

przez stasiek83 » 2016 sty 13, Śr 13:51

Witam,
mam KQS wersję 3,9 i próbuję grupowo zmienić cenę. Eksportuję bazę csv, otwieram w open office z kodowaniem UTF-8 i przecinkiem jako separator. W tabeli w kolumnie zmieniam cenę importuję w PA i wyskakuje informacja: zaktualizowało produktów 0. Produkty pominięte 225.
Czy ktoś wie o co może chodzić?
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2014 gru 21, N 19:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Poroblem z importem i zmianą cen

przez redvan » 2016 sty 27, Śr 17:55

Zalecałbym zaktualizowanie sklepu do nowszej wersji i sprawdzić czy nadal problem występuje.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Poroblem z importem i zmianą cen

przez sebp » 2016 sty 28, Cz 01:16

Miałem podobny błąd w najnowszej wersji. Z tego co pamiętam kqs nie importował pliku gdy występowała lub nie albo gradacja cen albo któraś z cena_n lub cena_n_promocja. Nie pamiętam dokładnie która. Obszedłem metodą prób i błędów znajdując działającą kombinacje.
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Poroblem z importem i zmianą cen

przez stasiek83 » 2016 sty 28, Cz 09:59

Problem rozwiązany. Próbowałem zaktualizować ceny w PA za pomocą Import/eksport aktualizacja cen produktów a trzeba po prostu przez Import/ eksport produktów.
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2014 gru 21, N 19:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron