NIP klienta z zagranicy

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

NIP klienta z zagranicy

przez pbas » 2010 lip 20, Wt 13:31

Witam,

jeżeli w PA/Ustawienia odznaczy się weryfikację NIPu, to można złożyć zamówienie z numerem NIP z UE. Jeżeli jednak to zamówienie chcę przeredagować od strony administratora, to otrzymuję komunikat o niepoprawnym numerze NIP. Zmusza to do grzebania w danych przez phpMyAdmina itp. Sprawa do poprawy.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: NIP klienta z zagranicy

przez medievalcraft » 2013 paź 09, Śr 21:22

[quote="pbas"]Witam,

jeżeli w PA/Ustawienia odznaczy się weryfikację NIPu, to można złożyć zamówienie z numerem NIP z UE. Jeżeli jednak to zamówienie chcę przeredagować od strony administratora, to otrzymuję komunikat o niepoprawnym numerze NIP.

Mam ten sam problem. Czy można go jakoś obejść bez grzebania w bazach danych?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2011 lis 30, Śr 00:03
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron