Nie można wejść do admina - biała strona.

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Nie można wejść do admina - biała strona.

przez Marpas » 2015 cze 02, Wt 11:30

Cześć
Nie mogę wejść na konto administracyjne. Próbowałem z różnych IP, na różnych przegladarkach - widoczna jest jedynie biała strona. Z tego co wiem, problem ten nie pojawił się wyłącznie w naszym sklepie. Współpracujący z nami informatyk miał zgłoszenie jeszcze od co najmniej jednego sklepu.

Ktoś ma podobnie, coś wie?

pozdrawiam
Marcin
 
Autor tematu
Posty: 11
Dołączył(a): 2009 lut 09, Pn 11:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie można wejść do admina - biała strona.

przez koltat » 2015 cze 03, Śr 22:47

Marpas napisał(a):Cześć
Nie mogę wejść na konto administracyjne. Próbowałem z różnych IP, na różnych przegladarkach - widoczna jest jedynie biała strona. Z tego co wiem, problem ten nie pojawił się wyłącznie w naszym sklepie. Współpracujący z nami informatyk miał zgłoszenie jeszcze od co najmniej jednego sklepu.

Ktoś ma podobnie, coś wie?

pozdrawiam
Marcin



Ja wszedłem na twoją stronę Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i wszystko wygląda OK.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie można wejść do admina - biała strona.

przez redvan » 2015 cze 08, Pn 10:19

Problem dotyczył juz momentu po zalogowaniu się ( po wpisaniu loginu i hasła ).
I chyba jest rozwiązany, bo to była wina hostingu. Interweniowałem w tej sprawie w hekko więc już nikt więcej mi nie zgłaszał problemów.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron