Ceny brutto i netto

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Ceny brutto i netto

przez dominik1592 » 2009 maja 24, N 17:19

Witam

Mam pytanie czy da się coś zrobić z wyświetlaniem cen netto i brutto ponieważ po włączeniu tej opcji w przpadku takich cen jak np: 14,00 zł system dodaje grosz i wyświetlana jest cena 14,01 zł.
 
Autor tematu
Posty: 7
Dołączył(a): 2009 kwi 12, N 13:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ceny brutto i netto

przez redvan » 2009 maja 24, N 22:06

sa 2 rozne sposoby obliczania cen netto i brutto. Zalezy gdzie wpiszesz cene to wtedy ci obliczy.

Jesli masz cene 14 zł ktora jest brutto, to wpisz 14 zł w cene brutto i niech wylicza cene netto wg ceny brutto. Na odwrot zazwyczaj ci o grosz spitoli wyliczenie. - moge sie mylic ! kwestia sprawdzenia.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ceny brutto i netto

przez dominik1592 » 2009 maja 27, Śr 20:41

Ustawiłem w dziale Ustawienia>Konfiguracja>Ustawienia VAT że podane w sklepie ceny są cenami brutto ale system nadal pokazuje źle cenę. Dziwi mnie fakt ponieważ gdy wyłączę aby system pokazywał w sklepie tylko cenę brutto jest wszystko dobrze wyliczenie.
 
Autor tematu
Posty: 7
Dołączył(a): 2009 kwi 12, N 13:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron