[1.31] brak pola opis_gotowka

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

[1.31] brak pola opis_gotowka

przez sq5be » 2010 mar 31, Śr 17:42

Nie jestem na 100% pewien, ze jest to blad samego programu instalacyjnego czy tez byc moze u mnie cos sie spapralo w trakcie tworzenia struktury bazy, a nie mam teraz czasu zeby to sprawdzic. W kazdym razie o ile aktualizacja z wersji 1.30 do 1.31 poszla jak trzeba to instalacja nowego sklepu w wersji 1.31 okazala sie nie do konca udana. Przy probie utworzenia nowej formy przesylki wyskakuje blad ze nie mozna zakoczyc operacji. Okazalo sie, ze tabela kqs_przesylki nie ma pola opis_gotowka (to jest pole ktore jest potrzebne do nowej funkcjonalnosci w wersji 1.31). Po dodaniu tego pola jest juz OK.

---
Pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 29
Dołączył(a): 2009 wrz 16, Śr 13:36
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [1.31] brak pola opis_gotowka

przez redvan » 2010 mar 31, Śr 18:01

zrob na wersji 1.31 update do 1.31...moze sie naprawi samo
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron