brak dostepu do panela admina

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Re: brak dostepu do panela admina

przez akeakekiakaha » 2011 sty 19, Śr 10:49

Witam.
Dziś pojawił się u mnie taki problem:

po wejściu na sklep Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się na górze i dole strony pojawiają się ostrzeżenia:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_874372f434e4b0583b8cfcdd06e5c15f, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/swiatbhp/public_html/sklep/kqs_swiatbhp/index.php on line 0
oraz
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_874372f434e4b0583b8cfcdd06e5c15f, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

do panelu adm też nie mogę się zalogować, po podaniu loginu i hasła pojawia się:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_874372f434e4b0583b8cfcdd06e5c15f, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/swiatbhp/public_html/sklep/kqs_swiatbhp/admin/index.php on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_874372f434e4b0583b8cfcdd06e5c15f, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0


Ktoś z Was spotkał się z problemem?
Nie wiem czy problem leży po stronie usługodawcy hostingowego, czy po stronie sklepu KQS.
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2011 sty 14, Pt 10:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: brak dostepu do panela admina

przez radek170777 » 2011 sty 19, Śr 11:27

akeakekiakaha napisał(a):Witam.
Dziś pojawił się u mnie taki problem...


Ale chyba już ok.

Gdy maiłem serwer w nazwa.pl to też czasami zdarzały się takie kilkuminutowe/godzinne hocki klocki
 
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: brak dostepu do panela admina

przez akeakekiakaha » 2011 sty 19, Śr 11:52

Tak. Problem ustąpił.
Usługodawca jeszcze nie odpowiedział co się stało. Jeśli odpowie - wkleję tutaj odpowiedź - może komuś się przyda...
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2011 sty 14, Pt 10:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: brak dostepu do panela admina

przez akeakekiakaha » 2011 sty 20, Cz 12:18

Zgodnie z wcześniejszym postem wklejam to co odpisała firma u której mam wykupiony hosting.


Treść:
Dzisiaj wieczorem doszło do awarii serwera plików.
Awaria serwera została usunięta.
Nadal przywracane są wczorajsze dane.
Część plików konta/poczta powinna być dostępna najpóźniej do jutrzejszego południa.
Przepraszamy za niedogodności.


Zbyt szczegółowo się nie rozpisali...
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2011 sty 14, Pt 10:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron