Brokerzy usług kurierskich

Obsługa paczek, listy przewozowe, informacje, opinie i uwagi o firmach kurierskich, którymi wysyłacie towary zakupione w Waszych sklepach.
DHL, DPD, Siódemka, GLS, FedEx, UPS, KEX, TNT, Inpost, Poczta Polska.

Brokerzy usług kurierskich

przez Wojciech87 » 2010 lis 29, Pn 17:32

Witam,

czy ktoś z Was korzysta z tego typu firm, które są pośrednikami firm kurierskich? Najciekawsze jest chyba to, że oferują one znacznie niższe ceny, niż firmy, które obsługują za ich pomocą zamówienia. Pytanie tylko, czy to jest bezpieczne.

Pozdro
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2010 sie 26, Cz 12:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brokerzy usług kurierskich

przez pbas » 2010 lis 29, Pn 19:15

Nie korzystam. Co do atrakcyjniejszych cen, to czy ja wiem... Kwestia ilości paczek - jeżeli wysyłasz miesięcznie przynajmniej ze 100 paczek, to spokojnie sam "wyrwiesz" z 10-12 zł netto za paczkę, bezpośrednio u spedytora. A wątpię aby jakiś "broker" dał sporo niżej.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Brokerzy usług kurierskich

przez marpit » 2010 lis 30, Wt 11:16

pbas napisał(a):Kwestia ilości paczek - jeżeli wysyłasz miesięcznie przynajmniej ze 100 paczek, to spokojnie sam "wyrwiesz" z 10-12 zł netto za paczkę, bezpośrednio u spedytora.
Oj mało to realne :) Między 10 a 12 jest tak przepaść że...

Ja korzystam z Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się ale tylko dla przewożenia dużych i ciężkich rzeczy.
Obecnie mają promocje za 12.99 ... ale fakt że za te 100 paczek miesięczne można taką stawkę sobie wynegocjować.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Brokerzy usług kurierskich

przez redvan » 2010 gru 01, Śr 12:09

niech przestrogą bedzie dla Was fakt, ze w wiekszosci paczki wyslane ( za pobraniem ) przez takie firmy posredniczace - opozniaja przelew tego pobrania na Wasze konto ( a czasami wogole nie przelewają i trzeba sie upominac ).
Przynajmniej tak bylo w moim wypadku , a takze mam potwierdzona informacje od znajomego ktory takze kozystal z jednej z takich firm posredniczacych ( musial sie upominac o pieniadze ).
W przypadku wysylek bez pobrania wszystko jest OK.
Minusem jest brak umowy z takimi firmami posredniczacymi
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Brokerzy usług kurierskich

przez Wojciech87 » 2010 gru 06, Pn 12:26

No ja dziś zamówiłem przesyłkę w Furgonetka.pl. Zobaczymy jak się spiszą. Dam znać.
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2010 sie 26, Cz 12:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brokerzy usług kurierskich

przez Wojciech87 » 2010 gru 10, Pt 17:12

Kurde z tego wszystkiego zapomniałem napisać coś o brokerze. Więc tak, jak pisałem. Kurier zjawił się jeszcze tego samego dnia. Następnego dnia paczka była u klienta. Więc wszystko super. W sumie wysłałem już # paczki przez furgonetkę i na razie wszystko ok.
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2010 sie 26, Cz 12:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron