Mailing do kupujących

Przydatne skrypty, programy itp, do współpracy z programem KQS.store

Mailing do kupujących

przez samo » 2012 gru 20, Cz 11:34

Witam,
Swego czasu miałem działający skrypt umożliwiający wysłanie maila do kupującego z listy zamówień w sklepie z prośbą o komentarz do produktu oraz opinię na opineo.pl. Lecz od pewnego czasu nie działa dodawanie linków do zakupionych produktów. Znajomy stwierdził że coś z bazą jest namieszane, gdyż podczas zmiany wyglądu strony została utworzona jakoby druga baza i w tym momencie sklep korzysta nie potrzebnie z 2 baz danych jednocześnie. Także przypuszczam że trzebyłoby ponownie scalić 2 bazy w 1. Także myślę że naprawa baz danych powinna problem rozwiązać, chyba że w między czasie kqs zmienił ustawienia. Proszę o kontakt w tej sprawie.
Pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 70
Dołączył(a): 2010 lip 07, Śr 14:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mailing do kupujących

przez areczek » 2012 gru 20, Cz 12:58

hmmm, jak dla mnie to ktoś ręcznie zrobił kopię bazy i tyle ... sklep nie może działać na dwóch bazach ... w pliku config.php masz określoną bazę danych na której pracuje system KQS (sklep) i to jest twoja defaultowa baza.
Sklep sam sobie nie zrobi kopii bazy danych (kopii tabel).
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Mailing do kupujących

przez samo » 2012 gru 20, Cz 20:13

Odwołanie do bazy w skrypcie jest właściwe (serwer, user, hasło, nazwa bazy), a pomimo tego nie działa właściwie skrypt. Kupujących skrypt dobrze definiuje tylko już ma problem z dodaniem linków do zakupionych produktów.
 
Autor tematu
Posty: 70
Dołączył(a): 2010 lip 07, Śr 14:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mailing do kupujących

przez areczek » 2012 gru 20, Cz 21:00

być może robiłeś ostatnio aktualizację sklepu KQS ... i producent wprowadził jakieś zmiany w polach tabel które sa wykorzystywane przez dodatkowy skrypt (więc trzeba by było po prostu zerknąć w kod dodatkowego skryptu)
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Mailing do kupujących

przez samo » 2012 gru 20, Cz 22:11

areczek napisał(a):być może robiłeś ostatnio aktualizację sklepu KQS ... i producent wprowadził jakieś zmiany w polach tabel które sa wykorzystywane przez dodatkowy skrypt (więc trzeba by było po prostu zerknąć w kod dodatkowego skryptu)


przesłałem wiadomość na priv, prosiłbym zerknąć do nie tak w tym skrypcie jest.
 
Autor tematu
Posty: 70
Dołączył(a): 2010 lip 07, Śr 14:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron