Integracja z allegro i e-nadawca

Przydatne skrypty, programy itp, do współpracy z programem KQS.store

Integracja z allegro i e-nadawca

przez kaczmot » 2013 wrz 11, Śr 21:50

Witam,
(może opinia komuś się przyda)
Polecam bo używam.
-wystawia ze sklepu na allegro (także automat, edycja szablonu etc.)
-pobiera z allegro do sklepu-nowe zamówienie .Co istotne pobiera i tworzy nowe zamówienie (kqs) także z aukcji których towaru nie ma w sklepie lub wieloprzedmiotowych. Także z automatu np. co 15 min. oczywiście jeśli towar jest na sklepie zdejmuje z magazynu.
-aktualizuje ilość wystawioną na allegro (jeśli towar wystawiony ze sklepu)jeśli ten sam towar kupiono w sklepie (automat np. co 15 min)
_importuje wszystkie zamówienia ze sklepu do e-nadawcy, drukuje nalepki, wysyła plik na pocztę.
Co ważne dla mnie to te automaty- nie martwię się ze klient kupi na allegro lub w sklepie kupi towar którego nie ma, automat co 15 min aktualizuje stany magazynowe na sklepie i ilośc wystawionych szt na allegro
Jeśli stan magazynowy (w sklepie) osiągnie zadaną wartość np. 1 to aukcja zostanie zakończona.
Funkcjonalności jest dużo więcej ,jednak najistotniejsze dla mnie to te ww.
Integrację można przetestować za darmo.
Mój sklep enitan.pl
Allegro pergamanoshop
integracja z Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Wg mnie supe sprawa .Brakuje tylko mailingu z nr przesyłki do adresatów do których wysyłamy towar, ale może z czasem :)
Pozdrawiam
Karol T
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2013 maja 19, N 11:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron