Nowa wersja 1.29 beta

Archiwum wiadomości. Tematy zamknięte. Rozwiązane problemy etc. Dla potomnych ;)

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez marpit » 2009 mar 14, So 14:21

ZooSklep napisał(a):Zauwazyliscie , ze nie ma działu Promocje na stronie głownej..!!

Potwierdzam dodatkowo towar dnia nie ma u mnie lewego i górnego marginesu a kody w szablonach są dobre.
pbas napisał(a):Zastanawiam się, jak wpłynie włączenie odnośników html na pozycjonowanie w google - czy już osiągnięte wysokie pozycje nie polecą na pysk?

Też mnie to trochę nurtuje, ale jest to zrobione za pomocą 301 a ogólnie w necie piszą że to nie przeszkadza :) Może Mariusz się wypowie na ten temat?
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez ZooSklep » 2009 mar 14, So 14:26

marpit napisał(a):
ZooSklep napisał(a):Zauwazyliscie , ze nie ma działu Promocje na stronie głownej..!!

Potwierdzam dodatkowo towar dnia nie ma u mnie lewego i górnego marginesu a kody w szablonach są dobre.
U mnie tez jest blad z tzm brakiem marginesu w towarze dnia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez andy » 2009 mar 14, So 16:29

Położyła mi stronę:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ')' in /home/matexim/public_html/matexim.pl/admin/tmp/konfiguracja.php on line 36
:cry:
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2008 wrz 08, Pn 20:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez Major » 2009 mar 16, Pn 08:46

Również nie mam Promocji na stronie głównej są pokazywane w jednym bloku z nowościami. Towar dnia to samo bez margnesu jak u was
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2008 wrz 30, Wt 23:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez ZooSklep » 2009 mar 16, Pn 09:33

Major napisał(a):Również nie mam Promocji na stronie głównej są pokazywane w jednym bloku z nowościami. Towar dnia to samo bez margnesu jak u was

Co do promocji to wiem ze kqs jest to wina i ma byc to poprawione ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez Lesiu » 2009 mar 16, Pn 14:33

Kanał RSS generuje adresy w starej wersji (bez mod_rewrite).
Lesiu
 

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez Lesiu » 2009 mar 17, Wt 00:08

Plik google_sitemap.php generuje adresy w starej wersji (bez mod_rewrite).
Lesiu
 

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez Lesiu » 2009 mar 17, Wt 00:52

pełne ścieżki w odnośnikach kategorii

odnośniki html (mod_rewrite), automatyczne przekierowywanie na nowe adresy z nagłówkiem 301

No właśnie... tylko jak się ma jedno do drugiego? Załóżmy, że wcześniej mieliśmy kategorię "Zabawki", a w niej podkategorię "Samochody". Adres był w stylu sklep.pl/index.php?k69,samochody zaś po włączeniu nowej opcji "odnośników html" stary adres zostanie przekierowany z nagłówkiem 301 na sklep.pl/k69,samochody.html, jednak ze względu na "pełne ścieżki w odnośnikach" adres w sklepie będzie miał formę sklep.pl/k69,zabawki-samochody.html

Dlaczego te "pełne ścieżki w odnośnikach kategorii" nie są jedynie opcją do włączenia? No i dlaczego przekierowania 301 do podkategorii są niepoprawne? Ręce opadają... ale na całe szczęście można to wytłumaczyć wersją "beta". Miejmy nadzieję, że te błędy zostaną wyeliminowane w wersji finalnej 1.29, ale musi je ktoś najpierw zgłosić autorowi oprogramowania. Ja nie zamierzam, bo jeżeli ja zgłoszę jakieś błędy to najprawdopodobniej nie zostaną naprawione :)
Lesiu
 

Re: Nowa wersja 1.29 beta

przez Mariusz » 2009 mar 17, Wt 02:05

Moim zdaniem mylisz się (co do wysłania informacji ).
Powinieneś zgłosić swoje uwagi na znany wszystkim adres.

Mów co chcesz, ale wiele takich zgłoszeń jest uwzględniana.

Pozdrawiam,
Mariusz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron