Forum oprogramowania sklepów internetowych - Rejestracja

Forum to miejsce wymiany opinii i spostrzeżeń na temat prowadzenia sklepów internetowych oraz oprogramowania sklepów internetowych. Zostało stworzone po to, aby jeszcze bardziej ułatwić oraz umilić prowadzenie sklepu internetowego.

Poniżej przedstawiamy regulamin Forum Oprogramowania Sklepów Internetowych w skrócie FOSI. Powstał on z tylko jednego powodu – chcemy, aby forumowicze czuli się tu bezpiecznie i komfortowo, aby w miłej i konstruktywnej atmosferze spędzali czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Chyba wszyscy się zgodzą, że Forum to nie jest miejsce na kłótnie i wyzwiska.

1. Użytkownicy Forum założonego zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu zobowiązani są do przestrzegania jego treści.

2. Forum jest częścią firmy Megamo LTD

3. Zabrania się reklamowania innych stron internetowych czy usług oraz ogłoszeń kupna/sprzedaży bez zgody administratora forum.

4. Użytkownik forum może posiadać adres sklepu internetowego w swoim profilu ale tylko pod warunkiem, że jest właścicielem danego sklepu lub jest administratorem sklepu.

5. Bez zgody administratora forum użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

6. Wymagana jest ręczna akceptacja tematu lub wypowiedzi przez administratora forum dla nowych użytkowników którzy mają nowe konto na forum. Po weryfikacji użytkownika, akceptacja wypowiedzi jest automatycznie usunięta.

7. Bez zgody administratora forum zabrania się umieszczania w dyskusjach linków zewnętrznych (odnoszących się do innych stron internetowych, spoza domeny fosi.pl). Zamiast odnośnika do artykułu w internecie preferowane jest zacytowanie go częściowo lub w całości z podaniem źródła ( bez aktywnego odnośnika ).

8. Staraj się dodawać merytoryczne i sensowne wypowiedzi. Unikaj odpowiedzi typu „super”, „zgadzam się”. Nie wnosi to nic do dyskusji i niepotrzebnie zaśmieca dany temat.

9. Prywatne sprawy pomiędzy użytkownikami należy załatwiać za pomocą systemu prywatnych wiadomości (PM, tzw. priv). Zabrania się prowadzenia "prywatnych wojen" na forum publicznym.

10. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, i usuwać komentarze, jeśli naruszają regulamin serwisu.

11. Administrator i Moderatorzy mogą przenosić tematy na inne, bardziej odpowiednie podfora.

12. Administrator nadzoruje działanie Forum i przyjmuje wszelkie uwagi na ten temat. Jednocześnie administrator jest najważniejszym członkiem zespołu moderującego.

13. Administrator ma prawo zmienić niniejszy Regulamin bez powiadamiania o tym użytkowników, a także usunąć dowolną osobę lub wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.

14. Zadaniem zespołu moderującego jest pilnowanie porządku i kontrolowanie wypowiedzi innych użytkowników.

15. Administratorzy nie odpowiada za treści publikowane na forum, które są jawne dla wszystkich, ponieważ za każdą opublikowaną wypowiedź odpowiedzialny jest jej autor. Niektóre części forum FOSI mogą być dostępne wyłącznie dla określonych użytkowników.

16. Forum nie działa charytatywnie, dlatego w sprawach reklamy tekstowej lub graficznej nalezy skontaktować się z administracją forum

 
cron