Prosty program graficzny

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Prosty program graficzny

przez ZooSklep » 2009 cze 24, Śr 22:05

Mozecie polecic dla laika ( dla mnie :lol: ) jakis prosty program do tworzenia ulotek, loga itp, itd. Chciałem zrobic sobie jakąs prostą ulotke graficznną..
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez junki » 2009 cze 25, Cz 08:58

hm

chcesz to sam drukować czy komuś zlecić ?

jeżeli sam to zrób w tym czy umiesz np word

jeżeli chcesz zlecieć Corel Draw to minimum, czasami warto zapłacić parę groszy niż się uczyć programu, często dostaję "projekty" których poprawki trwają dłużej niż stworzenie projektu od podstaw na wzór szkicu klienta.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez Gratis » 2009 cze 25, Cz 15:58

Corel to zdecydowanie najlepsza opcja, jest dobry i tani. Kupisz go na allegro już za 200zł. Nie ma się nad czym zastanawiać.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez ZooSklep » 2009 cze 25, Cz 16:32

Gratis napisał(a):Corel to zdecydowanie najlepsza opcja, jest dobry i tani. Kupisz go na allegro już za 200zł. Nie ma się nad czym zastanawiać.

Nic nie znalazłem za 200 zł.. Mozesz podac jakies linki.??
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez Gratis » 2009 cze 25, Cz 16:50

Przepraszam teraz nie wiem czemu ich nie ma. Poczekaj kilka tygodni może znowu się pojawią. Ja dwa lata temu kupiłem Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 190 zł ze skanerem takim samym jak ten, teraz cena jest 369 zł. Jakieś pół roku też na allegro wyrwałem X3 za 260 zł co tez było super ceną. W sumie w firmie pracujemy tylko na tych corelach, mamy ich już 4 i wszystkie są normalne. Jak będziesz kupował coś takiego to poproś o spolszczenie (każdy sprzedawca je udostępnia), gdyż większość sprzedawanych produktów to wersje niemieckie i angielskie.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez junki » 2009 cze 25, Cz 20:26

Gratis napisał(a):Przepraszam teraz nie wiem czemu ich nie ma. Poczekaj kilka tygodni może znowu się pojawią. Ja dwa lata temu kupiłem Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 190 zł ze skanerem takim samym jak ten, teraz cena jest 369 zł. Jakieś pół roku też na allegro wyrwałem X3 za 260 zł co tez było super ceną. W sumie w firmie pracujemy tylko na tych corelach, mamy ich już 4 i wszystkie są normalne. Jak będziesz kupował coś takiego to poproś o spolszczenie (każdy sprzedawca je udostępnia), gdyż większość sprzedawanych produktów to wersje niemieckie i angielskie.



a kolega miał już nalot i sprawdzanie legalności ?

z tego co wiem to są wersje nie legalne, lub edukacyjne których komercyjnie nie można wykorzystywać. z tego co się orientuję corel X4 kosztuje ok 2000zł, swego czasu najtańszy corel jaki był w wersji dla firm to wersja 11(nówka nie śmigana) za ok 600zł ale ta akuratnie wersja ma sporo błędów i nie współpracuje z win XP SP2
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez Gratis » 2009 cze 26, Pt 12:15

junki napisał(a):a kolega miał już nalot i sprawdzanie legalności ?


Czy kolega dostał karę? W aukcji jest napisane, że jest to wersja OEM, ze skanerem. Dopóki będziesz miał podłączony skaner do kompa to wszystko będzie ok.

junki napisał(a):z tego co wiem to są wersje nie legalne, lub edukacyjne których komercyjnie nie można wykorzystywać. z tego co się orientuję corel X4 kosztuje ok 2000zł, swego czasu najtańszy corel jaki był w wersji dla firm to wersja 11(nówka nie śmigana) za ok 600zł ale ta akuratnie wersja ma sporo błędów i nie współpracuje z win XP SP2


X4 może kosztować 2000 zł ale x3 kosztuje już około 600 zł, a wersja OEM ze skanerem 300 zł.

Możliwe, że moje werjse 11 są inne od tej o której wspominasz ale u mnie wszystko działa bez zarzutu. Wydaje mi się, że nie ma się nad czym zastanawiać, trzeba kupowac póki da się je kupić.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez junki » 2009 cze 26, Pt 14:28

ja nalotu nie miałem ale odpukać w niemalowane :)

kiedyś wałkowałem temat tych tanich corelów i doszliśmy do wniosku że ich legalność jest szyta grubymi nićmi. Podobnie jak są kompy na allegro za 400zł z licencją na XP tyle że mają licencję zbiorczą która zazwyczaj nie jest przekazywana do odsprzedaży. Jak się trafi jakiś uparty kontroler to co zrobisz ?

Pytałem czy miałeś kontrolę w celu zorientowania się jak takie wersje corela są postrzegane.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prosty program graficzny

przez ZooSklep » 2009 cze 26, Pt 15:44

junki napisał(a):
Gratis napisał(a):Przepraszam teraz nie wiem czemu ich nie ma. Poczekaj kilka tygodni może znowu się pojawią. Ja dwa lata temu kupiłem Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 190 zł ze skanerem takim samym jak ten, teraz cena jest 369 zł. Jakieś pół roku też na allegro wyrwałem X3 za 260 zł co tez było super ceną. W sumie w firmie pracujemy tylko na tych corelach, mamy ich już 4 i wszystkie są normalne. Jak będziesz kupował coś takiego to poproś o spolszczenie (każdy sprzedawca je udostępnia), gdyż większość sprzedawanych produktów to wersje niemieckie i angielskie.



a kolega miał już nalot i sprawdzanie legalności ?

z tego co wiem to są wersje nie legalne, lub edukacyjne których komercyjnie nie można wykorzystywać. z tego co się orientuję corel X4 kosztuje ok 2000zł, swego czasu najtańszy corel jaki był w wersji dla firm to wersja 11(nówka nie śmigana) za ok 600zł ale ta akuratnie wersja ma sporo błędów i nie współpracuje z win XP SP2

To taniej będzie zlecić komus projekt.. :lol:
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron