Co sądzicie i hostingu na home.pl?

Wszystko o serwerach oraz domenach internetowych

Co sądzicie i hostingu na home.pl?

przez siman » 2008 lis 18, Wt 02:11

witam

Pytanie jak w temacie. Macie jakies doswiadczenia z tym providerem?

pozdrawiam

siman
Ostatnio edytowano 2008 lis 18, Wt 07:51 przez pbas, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniosłem do właściwego działu
 
Autor tematu
Posty: 42
Dołączył(a): 2008 maja 23, Pt 09:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co sądzicie i hostingu na home.pl?

przez Lesiu » 2008 lis 18, Wt 11:12

Malo awaryjny, relatywnie drogi. Dziala szybko, ma bardzo malo przyjazny dla uzytkownika panel administracyjny. Wiem, to kwestia gustu i przyzwyczajenia, ale dla mnie ten panel jest tragiczny. Przy najtanszej opcji ilosc baz danych MySQL ograniczona do 5 to tragedia jesli chce sie miec na jednym koncie kilka mniejszych stron korzystajacych z bazy danych. Ponadto powierzchnia 1GB przy najmniejszej opcji to dosc malo, zwlaszcza gdy zalozy sie kilka skrzynek pocztowych, wtedy na strone zostaje juz niewiele. Do postawienia jednego czy dwoch sklepow KQS jak najbardziej sie nadaje. Trzeba jeszcze zawsze brac pod uwage fakt, ze home.pl nie korzysta z Apache, a z IdeaWebServer i czasami sa (bywaly) problemy z kompatybilnoscia pewnych skryptow lub aplikacji.

Mialem jeszcze swego czasu problem z obsluga polegajacy na zmianie regulaminu promocji, ktora uruchomili. Bylo nerwowo, ale dalo sie dogadac, tak wiec wiekszego zalu do home.pl o tamta akcje nie mam.

Jesli bys potrzebowal wiecej informacji o Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się czy Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się to pytaj, moze byc tez PW*.

*linki z ref'ami, zawsze jakies dodatkowe punkty sie przydadza :]
Lesiu
 

Re: Co sądzicie i hostingu na home.pl?

przez junki » 2008 lis 18, Wt 11:49

Lesiu napisał(a):*linki z ref'ami, zawsze jakies dodatkowe punkty sie przydadza :]


a co z bezinteresowną pomocą - mały spamer z ciebie :)


a co do hostingu, ja nie narzekałem, drogi ale za jakość trzeba zapłacić, dla mnie odpowiedni bo transfer rozlicza półrocznie a ja w jednym miesiącu mam 10gb a w drugim 50gb
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co sądzicie i hostingu na home.pl?

przez amii » 2009 lip 22, Śr 11:49

Akurat hosting na home.pl nie jest drogi w pakiecie rocznym minimalne konto starter to 300zł. Dużym plusem jest to, że można sobie podpiąć dowolnie dużą liczbę domen.
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009 lip 22, Śr 11:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co sądzicie i hostingu na home.pl?

przez Techtron » 2009 lip 27, Pn 18:13

Właśnie lece już 3 rok z home.

Plusy:

Stabilność (zawsze działa)
Szybkość działania
Support
możesz korzystać z https

Minusy:
ubogi panel.


Obecnie zwiększyli pojemnośc kont, np z 1G do 10GB w tej samej cenie.
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron