Prosty program graficzny

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Re: Prosty program graficzny

przez Gratis » 2009 cze 27, So 11:56

ZooSklep napisał(a):
junki napisał(a):
Gratis napisał(a):Przepraszam teraz nie wiem czemu ich nie ma. Poczekaj kilka tygodni może znowu się pojawią. Ja dwa lata temu kupiłem Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 190 zł ze skanerem takim samym jak ten, teraz cena jest 369 zł. Jakieś pół roku też na allegro wyrwałem X3 za 260 zł co tez było super ceną. W sumie w firmie pracujemy tylko na tych corelach, mamy ich już 4 i wszystkie są normalne. Jak będziesz kupował coś takiego to poproś o spolszczenie (każdy sprzedawca je udostępnia), gdyż większość sprzedawanych produktów to wersje niemieckie i angielskie.



a kolega miał już nalot i sprawdzanie legalności ?

z tego co wiem to są wersje nie legalne, lub edukacyjne których komercyjnie nie można wykorzystywać. z tego co się orientuję corel X4 kosztuje ok 2000zł, swego czasu najtańszy corel jaki był w wersji dla firm to wersja 11(nówka nie śmigana) za ok 600zł ale ta akuratnie wersja ma sporo błędów i nie współpracuje z win XP SP2

To taniej będzie zlecić komus projekt.. :lol:


Ale dwa projekty już nie... ;)
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron