Nowe możliwości Pffshop

Wszystko na temat instalacji i aktualizacji programu pffshop

Re: Nowe możliwości Pffshop

przez ZooSklep » 2009 maja 26, Wt 14:36

Radek napisał(a):
pbas napisał(a):Powiem Ci (myślę, że nie tylko w swoim imieniu), że na tym forum jest wiele osób, które Wam kibicuje i obserwuje Twoje zachowanie i Wasz produkt. Kto wie, co z tego wyniknie.


Tak, tak :D Ja jestem jednym z kibiców. Naprawdę mi się to oprogramowanie podoba i mam nadzieję, że będzie rozwijane nadal a także, że zawsze ktoś z zespołu będzie obecny na tym forum.

Ja też kibicuje ....Pffshop :) i oczywiście Lechowi Poznań :lol:
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowe możliwości Pffshop

przez Pffshop » 2009 maja 27, Śr 16:11

Dziękuję za słowa otuchy! :)
Proszę mi wierzyć, że cały czas rozwijamy nasz produkt - świadectwo zamieściłem kilka tygodni temu.

Cieszę się, że jest spora rzesza osób zainteresowanych naszymi usługami. Cały czas realizujemy kolejne sklepy. Nasze portfolio się stale powiększa. Aktualnie pracujemy nad 4 nowymi projektami. Myślę, że to będzie dla Was najlepsza i najpoważniejsza rekomendacja. Notabene zachęcam również do pytania się naszych dotychczasowych Klientów o relacje z nami, o ich opinie związane z naszym produktem, o jakość świadczonego przez nas serwisu/pomocy. To powinno przedstawić realny i niemarketingowy obraz naszej firmy. Jeśli potrzeba - mogę podać konkretne telefony / emaile. Oczywiście, żeby odeprzeć zarzut, że wybieram tylko konkretnych Klientów zbywam - mogę tego również nie robić :)

Pracujemy na pełnych obrotach. Chętnie przyjmiemy kolejne zlecenia - jeśli tylko się takie pojawią!

PS. Zdradzę, że tworzymy nowe produkty / marki do portfolio naszej firmy. Będą to komplementarne usługi skierowane do e-Biznesu. Myślę, że pod koniec lipca będę mógł już oficjalnie zaprezentować pierwszą z nich i zachęcić do korzystania. W okolicach września planowany jest debiut kolejnej.
Tak więc o nasze fundamenty nie należy się martwić. Jesteśmy na rynku. Chcemy na nim jak najdłużej pozostać. A Klienci zawsze są i pozostaną dla nasz najważniejszą wartością!


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Autor tematu
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron