Program Lojalnosciowy w sklepie stacjonarnym

Inne tematy związane z działalnością gospodarczą.
Systemy płatności on-line, systemy magazynowo-handlowe, regulaminy sklepów, zgłoszenia GIODO, informacje o cookies, polityka prywatności - wymiana doświadczeń, pytania, opinie i uwagi.

Program Lojalnosciowy w sklepie stacjonarnym

przez ZooSklep » 2008 wrz 02, Wt 20:26

Witam. Od jakiegoś czasu prowadze sklep stacjonarny i chciał bym wprowadzic w tym sklepie program lojalnosciowy, motywujący dla swoich klientów. Czy mozecie cos podpowiedzieć , zasugerować , Jak i co zrobic zeby klienci kupowali u mnie :) . Zastanawiam sie nad wprowadzeniem czegos w stylu" kup 4 szt 5 otrzymasz gratis " lub zbieranie przez klienta na odpowiedniej ulotce np pieczątek i nagrodzenie zbieraczy jakąś nagrodą, Macie coś podobnego u siebie.?? Pozdrawiam..
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Program Lojalnosciowy w sklepie stacjonarnym

przez junki » 2008 wrz 03, Śr 07:57

możesz coś takiego zrobić na zasadzie pieczątek, przeważnie zbiera je się na na tzw biznes karcie (coś ala wizytówka) z jednej strony dajesz swoją reklamę a z drugiej miejsce na pieczątki i opisik co w zamian. Biznes kartę kupisz w dobrej drukarni za jakieś 200zł na allegro gdzieś na 100zł (pakiet 1000szt) zwróć uwagę aby biznes karta nie była lakierowana ani foliowana tam gdzie maja być pieczątki.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Program Lojalnosciowy w sklepie stacjonarnym

przez ZooSklep » 2008 wrz 03, Śr 09:09

junki napisał(a):możesz coś takiego zrobić na zasadzie pieczątek, przeważnie zbiera je się na na tzw biznes karcie (coś ala wizytówka) z jednej strony dajesz swoją reklamę a z drugiej miejsce na pieczątki i opisik co w zamian. Biznes kartę kupisz w dobrej drukarni za jakieś 200zł na allegro gdzieś na 100zł (pakiet 1000szt) zwróć uwagę aby biznes karta nie była lakierowana ani foliowana tam gdzie maja być pieczątki.

Własnie nad takim czyms mysle ale z pieczątka może byc kiepsko bo chciał bym tez przy okazji nagradzac klientów , którzy kupuja u mnie przez internet. Mysłałem o dawaniu np do kazdego zamówienia hologramu , aby kazdy kupujący wklejał go właśnie ksiażeczke lub karte o której pisałeś..
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Program Lojalnosciowy w sklepie stacjonarnym

przez junki » 2008 wrz 03, Śr 10:03

zrobisz "prostą" naklejkę ktoś może łatwo podrobić, hologram no jak zamówisz ze 100 tysięcy to wyjdzie tanio :)

można by jeszcze kombinować z folią plombową i na niej nadruk to w miarę tanio a byle kto nie podrobi. Mogę coś takiego zrobić pisz na pw.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron