Furgonetka - Zmiany w API

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Furgonetka - Zmiany w API

przez samo » 2020 paź 21, Śr 10:10

Ostatnio otrzymałem taką informację z Furgonetki:
"zauważyliśmy, że nadal korzystają Państwo z naszego API (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się), które od marca 2018 r. przesłało być przez nas wpierane i rozwijane. Obecnie zapadła decyzja o całkowitym jego wyłączeniu, co nastąpi dnia 31 grudnia 2020 r.

W związku z powyższym, chcąc nadal korzystać z naszego serwisu, do tego czasu, proszę o przepięcie się na aktualne API. Dokumentacja dostępna jest pod adresem: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się.

Zachęcam jednocześnie do śledzenia listy zmian (changelog) nowego REST API dostępnej pod adresem: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się. "

Wskazane byłoby zaktualizować - wersja sklepu KQS 5.5
 
Autor tematu
Posty: 70
Dołączył(a): 2010 lip 07, Śr 14:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron