Powstało nowe narzędzie do promocji sklepów internetowych.

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Powstało nowe narzędzie do promocji sklepów internetowych.

przez adpanel » 2012 mar 12, Pn 15:16

Pod adresem http://www.ad-panel.pl powstało nowatorskie narzędzie do promocji produktów pochodzących ze sklepu internetowego.

Za pomocą panelu można promować produkty w najpopularniejszych serwisach takich jak: Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, Gratka.pl, Gratka.pl itp. Aktualnie do wyboru jest prawie 200 serwisów tematycznych.

Korzystanie z panelu jest bardzo proste, każdy nawet nie doświadczony użytkownik poradzi sobie z prowadzeniem bardzo dużych kampanii. Wystarczy tylko wybrać gdzie i które produkty chcemy promować a system automatycznie prześle wybrane produkty w formie reklamy do wybranego serwisu. Narzędzie posiada moduł do hurtowej promocji produktów, bez problemu radzi sobie z jednoczesną promocje kilku tysięcy produktów.

Wprowadzanie produktów do panelu odbywa się podobnie jak w porównywarkach za pomocą plików XML w standardzie ceneo oraz nokaut.

Korzystanie z panelu jest całkowicie darmowe, firma nie pobiera żadnego abonamentu ani ukrytych opłat. Wystarczy się zarejestrować i można rozpoczynać kampanie.





Pozdrawiam
Krzysztof Melik
Ostatnio edytowano 2012 kwi 10, Wt 09:24 przez pbas, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Pierwsza wypowiedź na forum i od razu link? Hmmmm - usunąłem podlinkowanie
adpanel
 
Autor tematu

Re: Powstało nowe narzędzie do promocji sklepów internetowyc

przez wielobranzowy » 2013 lut 19, Wt 23:55

mam pytanie czy jest opcja importu ze sklepu np. tylko jednej kategorii na ktorej mi najbardziej zalezy?
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2009 maja 19, Wt 21:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Powstało nowe narzędzie do promocji sklepów internetowyc

przez tofif » 2013 lut 20, Śr 01:26

dajcie spokoj szkoda czasu ;p
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości
cron