Drukarka etykiet

Obsługa paczek, listy przewozowe, informacje, opinie i uwagi o firmach kurierskich, którymi wysyłacie towary zakupione w Waszych sklepach.
DHL, DPD, Siódemka, GLS, FedEx, UPS, KEX, TNT, Inpost, Poczta Polska.

Drukarka etykiet

przez joee » 2011 lip 23, So 09:07

Witam,
Chciałbym kupić drukarkę etykiet i zamiast na karteczkach (wiem, że jestem staroświecki) drukować zamówienia na etykietach szybko kopiując i wklejając wszystkie potrzebne informacje
Ma ktoś może doświadczenie lub korzysta ktoś z takiego rozwiązania ? Jeżeli tak to głupie pytanie - " czy jest szybciej " ? :)
Pozdrawiam
Szymon
 
Autor tematu
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Drukarka etykiet

przez junki » 2011 lip 23, So 10:05

zwykła drukarka laserowa kartka A4 papieru samoprzylepnego z naciętymi etykietami, szablon w wordzie kopiujesz wklejasz i po sprawie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Drukarka etykiet

przez joee » 2011 lip 23, So 10:41

Tak, tylko np. jeżeli potrzebuje szybko spisać jedno zamówienie to muszę się wtedy bawić z kartką, iść - wkładać - wybrać właściwe pole do druku
W przypadku drukarki etykiet drukuje mi się pojedyńczy blankiet dzięki czemu zamówienia mogę spisywać na bieżąco - czy nie jest to lepsza opcja ?
Pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Drukarka etykiet

przez redvan » 2011 lip 23, So 12:16

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

a tu szukales czegos ? Posprawdzaj jak cenowo wyglada zakup drukarki i jak cenowo jego exploatacja. Wtedy wybierz najlepsze rozwiazanie i szukaj opinii o danej drukarce. Jesli zła opinia - szukasz kolejnej. Ja tak zawsze robię jesli kupuje jakis sprzet. Na poczatku rozeznaje temat i produkt pod wzgledem ceny i exploatacji a pozniej szukam o swoim wyborze opinii. Jesli jest zła - szukam dalej. Jesli dobra - kupuje.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Drukarka etykiet

przez pbas » 2011 lip 23, So 12:16

Nie wiem który konkretnie model etykieciarki będzie dla Ciebie najlepszy, ale odniosę się do odpowiedzi Junkiego: w firmie kiedyś również "rzeźbiłem" etykiety na laserówce z odpowiednim papierem samoprzylepnym i nie umywa się to do etykieciarki. Robię miesięcznie kilkaset etykiem i najprostsza drukarka Brothera QL-560 którą kupiłem jest o lata świetlne wygodniejsza i szybsza niż wydruk na laserówce. Dużą zaletą jest brak konieczności zadruku od razu całej kartki A4 - możesz w minutę zrobić lekko ponad setkę etykiet na takim Brotherze, a możesz również wydrukować jedną, na szybko.

Materiały eksploatacyjne tanie a komfort pracy i brak konieczności kombinowania bezcenny.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Drukarka etykiet

przez tofif » 2011 lip 23, So 12:22

Jest lepsza,my drukujemy instrukcje obsługi na takiej drukarce i dane importera.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Drukarka etykiet

przez joee » 2011 lip 23, So 12:30

Szukałem i tak jak pisze pbas - QL-560 wydaje się najlepszą opcją. A jak myślicie, drukarka wydrukuje mi coś takiego : (przykładowe zamówienie z alledrogo)
Załączniki
przyklad.jpg
przyklad
przyklad.jpg (37.05 KiB) Przeglądane 6767 razy
 
Autor tematu
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Drukarka etykiet

przez pbas » 2011 lip 23, So 13:05

Nie wiem czy ta drukarka coś takiego wydrukuje - ja jej używam w sposób banalny - tworzę etykietę w załączonym do niej programie i... drukuje. Może to będzie zależało od konkretnego programu, z którego wychodzą Ci takie jak ten, przykładowy wydruk.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron