Wersja 1.32

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Wersja 1.32

przez Seavolv » 2010 lip 03, So 22:09

Kod: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Lista wprowadzonych zmian
poprawione dodawanie większej ilości cech
poprawione zbiorowe usuwanie zaznaczonych cech towarów
dodana możliwość użycia elementu {do_zaplaty} w wybranych komunikatach e-mail
dodana możliwość wyłączenia dodatkowych statusów zamówień
poprawione generowanie cech w plikach integracyjnych
dodane pola {KOSZYK_INPUT_ILOSC}, {KOSZYK_INPUT_SUBMIT} oraz {ZAGIEL_SYMULATOR} w szablonie strony produktu
lekko rozbudowany szablon 'Podział na Strony' oraz 'Podział na Strony - Pozostałe Strony'
dodana waluta standardowa, należy ustawić kod w walutach dodatkowych (jeśli są)
dodane kody produktów dla zestawów atrybutów (dział 'magazyn')
dodane pole 'Rozmiar miniatury w pixelach (wysokość)' w konfiguracji
dodany przycisk aktywacji atrybutów w katalogu (domyślnie wyłączone), należy aktywować jeśli w szablonie graficznym na listach produktów został umieszczony element {ATRYBUTY}, pole 'Włącz wyświetlanie wyboru atrybutów w katalogu ' w konfiguracji
poprawione usuwanie zdjęć z galerii, jeśli usunięto zdjęcie główne to zdjęciem głównym jest oznaczane zdjęcie dodane jako pierwsze
dodane numerowanie stron w tytule strony
dodana możliwość wysłania 5 zdjęć podczas wprowadzania produktu
dodane wyświetlanie kosztów przesyłki i płatności w polach wyboru w koszyku
dodana możliwość wyświetlania form przesyłki w formie rozwiniętej z przyciskami typu radio, pole 'Rozwiń wybór form przesyłki w koszyku' w konfiguracji
dodana możliwość wyłączenia pola województwa w formularzu koszyka
dodana możliwość wyłączenia pola kraju w formularzu koszyka
Import CSV: dodane rozpoznawanie produktów po: (numerze, kodzie produktu, kodzie produktu u dostawcy)
Import CSV: dodana możliwość usuwania produktów, których nie ma w importowanym pliku
dodany element {email_klienta} w polu 'Dodatkowy komunikat (lub kod html) wyświetlany klientowi z komunikatem potwierdzającym złożenie zamówienia'
dodane automatyczne przekierowanie z koszyka na strony systemu płatności online (po złożeniu zamówienia)
mały lifting strony szybkiego podglądu zamówienia oraz strony z listą zamówień w profilu klienta
panel administracyjny od teraz będzie działał na cookie (8 godzin)
dodany komunikat email informujący klienta o przyznaniu rabatu w ramach przekroczenia progu rabatowego
usunięty komunikat wyświetlany po udzieleniu głosu w sondzie
dodana możliwość załączenia własnego pliku podczas składania zamówienia, pole 'Włącz możliwość wysłania pliku załącznika z zamówieniem ' w konfiguracji
dodany moduł ostatnio oglądanych produktów, ustawienia graficzne powiązane z modułem 'najczęściej oglądane'
Eksport CSV: dodana możliwość eksportu nazw zdjęć produktów w kolumnie 'Obraz produktu'
ceneo, nokaut - dodane dostępności produktów w plikach integracyjnych, należy uzupełnić powiązania edytując pozycje w dziale 'Dostępność'
dodane wymuszanie minimalnej ilości zamawianego produktu w przypadku ustawienia gradacji
dodana możliwość generowania etykiet/nalepek adresowych w formacie 70x32mm na arkuszach A4 (wybranych zamówień)
dodana możliwość generowania listy adresowej do formatu CSV (wybranych zamówień)
liczne mniej ważne drobne poprawki
 

No to testujemy i piszemy uwagi :D
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez qbeczek » 2010 lip 04, N 12:24

przy probie anulowania zamowienia pojawia sie komunikat "Edycja się nie powiodła." i system nie anuluje zamowienia
Avatar użytkownika
 
Posty: 311
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 14:54
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez marpit » 2010 lip 04, N 19:06

Nie zlicza ostatnio oglądanych. U mnie pojawiają się 3 produkty które ja dziś odwiedziłem :)
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 1.32

przez marpit » 2010 lip 04, N 20:47

W zamówieniach nie wyświetla się województwo które wcześniej było wprowadzone dla klienta indywidualnego.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 1.32

przez Seavolv » 2010 lip 05, Pn 11:23

qbeczek napisał(a):przy probie anulowania zamowienia pojawia sie komunikat "Edycja się nie powiodła." i system nie anuluje zamowienia

U mnie anulowało bez błędów.
marpit napisał(a):Nie zlicza ostatnio oglądanych. U mnie pojawiają się 3 produkty które ja dziś odwiedziłem :)

Tego nie mam jak na razie sprawdzić
marpit napisał(a):W zamówieniach nie wyświetla się województwo które wcześniej było wprowadzone dla klienta indywidualnego.

Tu potwierdzam nie ma podanego województwa w podglądzie zamówienia, dla zarejestrowanych również.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez Seavolv » 2010 lip 05, Pn 14:07

POWAŻNY BŁĄD !!!

Znalazłem poważny błąd, w opisie produktu, jeśli ktoś potwierdzi to znaczy że to wina aktualizacji

Nie wiem czy takie było zamierzenie autora ale:
-Jeśli obrazek ustawiony jest jako główny, a mamy kilka obrazków to w opisie produktu nie pojawia się już w galerii.
-Jeśli w galerii produktu dodamy dwa zdjęcia to pojawia się tylko to zaznaczone jako główne, drugie zdjęcie nie pojawia się w galerii (zarówno dla nowych produktów jak i już istniejących). Co dziwniejsze jeśli zdjęć jest więcej niż dwa wtedy w opisie w galerii wyświetlają się wszystkie.

Może ktoś to szybko sprawdzić! Bo mam trochę produktów w których nie wyświetla się jedno z dwóch zdjęć..
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez kasiawin » 2010 lip 05, Pn 14:17

Potwierdzam.
U mnie w galerii gdzie są dwa zdjęcia w opisie wyświetla się tylko to które jest ustawione jako główne.
Jest jeszcze jeden poważny błąd po aktualizacji - potwierdzenie złożenia zamówienie jest w formie "krzaków" - zakodowane php.
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2008 kwi 30, Śr 08:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez Seavolv » 2010 lip 05, Pn 14:29

kasiawin napisał(a):Potwierdzam.
U mnie w galerii gdzie są dwa zdjęcia w opisie wyświetla się tylko to które jest ustawione jako główne.
Jest jeszcze jeden poważny błąd po aktualizacji - potwierdzenie złożenia zamówienie jest w formie "krzaków" - zakodowane php.

Potwierdzenie zamówienia jest ok zarówno u mnie jak i od strony klienta (robiłem testowe zamówienie). Bardziej martwi mnie galeria.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez qbeczek » 2010 lip 05, Pn 14:31

zdjęcie nie pojawia się w galerii thumbnaili ale jak już się przegląda powiększone - to jest
Avatar użytkownika
 
Posty: 311
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 14:54
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron