www.promosfera.pl

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Re: www.promosfera.pl

przez zsedc » 2009 sty 24, So 13:16

Oczywiście, że samą stratą czasu jest już wysłuchiwanie takich ofert.
A pisanie o tym na forum powinno być spamem :) - oczywiście jest tu trochę ironii
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez Seavolv » 2010 mar 16, Wt 14:20

A miał ktoś może styczność z firmą Euroadres.pl dziś Pani próbowała mnie przekonać na swoją ofertę za ok 1900zł /rok z tego co wywnioskowałem chodzi o jakieś reklamę na portalach i wyszukiwarkachok 80 z tym że żadna w mojej branży, pani tak to zawijała że sam mało z tej rozmowy zrozumiałem i próbowała mi wmówić że nie będę sam w stanie umieścić swoich linków w google (w linkach sponsorowanych).
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez tofif » 2010 mar 16, Wt 17:07

wez nie rozmawiaj z baranami :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: www.promosfera.pl

przez elad65 » 2010 maja 10, Pn 23:28

euroadres.pl - niestety znam, ponad roku temu, jak zaczynali, firma w której pracowałam zamieściła wpis, w grę wchodził stare znajomości. Sama za taką kasę nigdy bym w to nie weszła. Laptop się grzeje jak chcesz tam coś znaleźć :D. Pracując w dz. marketingu miałam tysiące podobnych propozycji i szczerze odradzam wszystko co jest droższe niż 100 zł za rok i gdzie jest "mydło i powidło". Szybciej znajdą Cię w Zumi - za darmo.
 
Posty: 90
Dołączył(a): 2008 wrz 13, So 07:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: www.promosfera.pl

przez golumnw » 2010 wrz 17, Pt 22:18

" Przypominam, że jeżeli po pierwszym, testowym miesiącu, zdecydują się Państwo na dalszą współpracę, wystarczy opłacić fakturę (47 zł netto). "


Zoosklep - też się tym zasugerowałem i olałem sprawe. nie zapłaciłem pierwszej faktury i myślałem ze jest to jednoznaczne z rezygnacją. A tu zonk. wystawili druga i trzecią. Faktury poleciały do kosza. Po 6 miesiącach dzwoni gość że niby mam u nich zadłuzenie za 6 miesięcy. Generalnie ponieważ jest miejsce publiczne nie napisze co mu powiedziałem. Olałem ich totalnie wysyłając im maila do koleżanki radcy żeby ewentualnie się z nią skontatkowali bo ona nas bedzie reprezentować. W efekcie się odwalili.

Podsumowując - oszuści i cymbały. Nie polecam - wejść prawie zero.
Avatar użytkownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2008 maja 15, Cz 20:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron