pffshop - skrypt sklepu

Wszystko na temat konfiguracji sklepu internetowego opartego o skrypt pffshop

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 lut 11, Śr 08:39

dknet napisał(a):Bez przesady, jest tyle różnych skryptów open sources jeśli chodzi i o sklepy.
Nigdy więcej nie wpakuje się w sklep autorski (kqs i inne). Nic w nich nie możesz zrobić, bo skrypt zakodowany, bo nie zezwala licencja i jeszcze inne pierdy.


Nic z tych rzeczy. Skrypt ma czysty kod, można dowolnie modyfikować (tracąc gwarancję). Więc w tym przypadku dostajesz sporo bardziej wydajne oprogramowanie niż OSC itp, ze sporą ilością funkcji przystosowanych do Polskich realiów. A cena - wydaje mi się również atrakcyjna...

Co do przykładowych realizacji:
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[pełne wdrożenia, z szatą graficzną]

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[szata dostarczona przez klienta]

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[majstrowanie przy domyślnej szacie graficznej]

Wydaje mi się, że nie znajdziecie ładniejszych projektów i lepszego oprogramowania w takiej cenie. Nasza konkurencja inkasuje za projekt 8.000-10.000, kiedy u nas to samo kosztuje już od 2.000zł netto!

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Autor tematu
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 13, Pt 11:08

# nieskończenie wiele produktów, doskonale posegregowanych, opisanych i zilustrowanych (dowolnie duża ilość zdjęć do produktu)
# możliwość prowadzenia sklepu w kilku językach, z obsługą kilku walut
# linki SEO i bardzo dobra optymalizacja pod kątem pozycjonowania i wyszukiwarek (szczególnie Google)
# nieograniczone możliwości komponowania drzewa kategorii, podkategorii i grup produktów
# możliwość podpięcia absolutnie dowolnej szaty graficznej, co odróżnia Pffshop od pozostałych skryptów
# pełna integracja z aukcjami Allegro.pl - administrator sklepu może sprawnie wystawiać towary będące w sklepie na aukcjach Allegro.pl
# oferta prezentowana w porównywarkach cen Skapiec.pl, Ceneo.pl i Nokaut.pl - wybrane produkty mogą być wysyłane bezpośrednio do porównywarki (testowane nawet na kilku tysiącach produktów w bazie sklepu!)
# płatności za towary kartą kredytową lub e-przelewem, za pośrednictwem Dotpay.pl, Przelewy24.pl, Platnosci.pl i eCard.pl
# celna wyszukiwarka towarów i ich atrybutów
# możliwość porównywania produktów w danej kategorii
# obniżki cen, zestawy promocyjne i kupony rabatowe
# pełne statystyki sprzedaży
# rozbudowany moduł fakturowania
# stany magazynowe, informujące Ciebie i Twoich klientów o ilości danego towaru w magazynie (oczywiście z możliwością wyłączenia)
# rozbudowany moduł zarządzania przesyłkami, pozwalający na korzystanie z wielu operatorów przesyłek i dopasowywujący cenę przesyłki np. do wartości zamówienia, bądź łącznej masy zamówionych towarów
# wielu stałych klientów oraz historia ich zamówień - możliwość zamawiania z założeniem konta, po zalogowaniu do istniejącego konta lub bez rejestracji
# statusy zamówień
# liczne rabaty, zniżki i bonusy dla zarejestrowanych klientów (program lojalnościowy)
# newsletter dla podtrzymania dobrych wyników sprzedaży
# wielu administratorów, o różnych poziomach dostępu
# eksport bazy danych - możliwość archiwizacji danych
 
Autor tematu
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez zsedc » 2009 mar 13, Pt 11:15

Pffshop napisał(a):# pełna integracja z aukcjami Allegro.pl - administrator sklepu może sprawnie wystawiać towary będące w sklepie na aukcjach Allegro.pl


W sumie zainteresowała mnie ta jedna pozycja, ale niestety szybko wyczułem podstęp :( . Poproszę jasno: pełna integracja czy tylko wystawianie na aukcje?
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 13, Pt 12:08

Wystarczyłaby możliwość edycji postów i byłoby to inaczej napisane. Nie jest to pełna integracja - możliwość wystawiania w ustalonym szablonie.
 
Autor tematu
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez ZooSklep » 2009 mar 13, Pt 15:59

# liczne rabaty, zniżki i bonusy dla zarejestrowanych klientów (program lojalnościowy)
Mnie interesuje tena funkcja..
Na czym polega program lojalnosciowy ?? Czy jest to np zbieranie punktów za okreslony zakup np 1 zł to 1 pkt ??
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 13, Pt 19:17

Program lojalnościowy sprowadza się do tego, że administrator może przypisać rabat procentowy (lub darmową wysyłkę) użytkownikowi posiadającemu konto. Możemy natomiast dorobić funkcję pt. zbieranie punktów - każdy 1pln wydany = 1pkt zarobiony w Programie. Kwestia dogadania jak mają być punkty odliczane/kasowane z konta i na co mogą być zamieniane. Tutaj opcji może być naprawdę wiele. Tego typu funkcjonalność to koszt od 200zł netto w górę, bo wiadomo, że można to naprawdę mocno skomplikować.

Co do rabatów. Przykro mi powiedzieć, że raczej szanse na rabaty są niewielkie. Dzisiaj dostaliśmy zlecenie. Klient chce docelowo stworzyć kilka sklepów. Więc pracy nam nie brakuje. Rabaty są dobre jak ktoś nie ma co robić. Ale powiem inaczej. Jak już się zdecydujesz i będziesz wiedział co dokładnie potrzebujesz - napisz na mojego maila t.michalski w domenie pff.pl i opisz co potrzebujesz. Postaram się przygotować dla Ciebie ofertę promocyjną (jeśli mocne przerobowe nam na to pozwolą). Tylko napisz koniecznie w mailu, że chodzi o specjalną ofertę dla użytkownika fosi.pl. Ale od razu uprzedzam - rabat rzędu 50% jest równie prawdopodobny co moje zwycięstwo w losowaniu lotto, w najbliższym terminie...

Pozdrawiam,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Autor tematu
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez radek170777 » 2009 mar 16, Pn 17:33

golumnw napisał(a):Nadal nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chce Pan przedstawić kilku najlepszych wdrożeń...


Pffshop napisał(a):
[...]


Co do przykładowych realizacji:
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[pełne wdrożenia, z szatą graficzną]

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[szata dostarczona przez klienta]

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
[majstrowanie przy domyślnej szacie graficznej]

Wydaje mi się, że nie znajdziecie ładniejszych projektów i lepszego oprogramowania w takiej cenie. Nasza konkurencja inkasuje za projekt 8.000-10.000, kiedy u nas to samo kosztuje już od 2.000zł netto!

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron