Teraz jest 2024 mar 28, Cz 13:52

Nowości Nowości dla Forum oprogramowania sklepów internetowych

Mapa strony Forum oprogramowania sklepów internetowych » Dział : Forum oprogramowania sklepów internetowych

Forum prezentuje polecane oprogramowania do prowadzenia sklepów internetowych.

Aktualizacja KQS.store 6.5

Lista modyfikacji:

    dodana możliwość ustalenia indywidualnych cen dla klientów zarejestrowanych
    dodane pole data_edycji w tabeli produktów
    dodany znacznik lastmod do sitemap google
    dodana aktualizacja liczby dostępnych sztuk po wybraniu atrybutów na stronie produktu
    poprawiony odnośnik do nowego wyszukiwania zatrzyma wybrane parametry zaawansowanego wyszukiwania
    dodana możliwość zdefiniowana liczby wpisów pokrewnych na blogu
    wybór autora przeniesiony do oddzielnej zakładki
    wybór reżyseria przeniesiony do oddzielnej zakładki
    wybór obsady przeniesiony do oddzielnej zakładki
    dodany parametr produkt personalizowany, który ...
Czytaj więcej : Aktualizacja KQS.store 6.5 | Wyświetlone : 150 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Instalacja / Aktualizacja


omnibus - jak włączyć?

Czy komuś udało się włączyć wyświetlanie najniższej ceny z ostatnich 30 dni? Jak to aktywować? Próbowałem na różne sposoby w ustawieniach szablonu graficznego, ale niestety nie pojawia się zupełnie nic.
Czytaj więcej : omnibus - jak włączyć? | Wyświetlone : 175 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Konfiguracja


Aktualizacja KQS.store 6.4

Lista modyfikacji:

    usunięty wybór formatu zwykłego tekstu komunikatów email, przed rozpoczęciem aktualizacji należy zadbać o jednolitą strukturę wszystkich komunikatów, szablon html oraz arkusz css zostaną wyodrębnione na podstawie komunikatu z potwierdzeniem zamówienia dla niezarejestrowanego klienta
    dodany szablon graficzny dla komunikatów email
    dodany edytor WYSIWYG w edycji komunikatów email
    dodane liczniki przy filtrach bestsellery, nowości, promocje i wyprzedaże w katalogu produktów
    dodatek Omnibus wyświetlający najniższą cenę z 30 dni przed promocją ...
Czytaj więcej : Aktualizacja KQS.store 6.4 | Wyświetlone : 117 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Instalacja / Aktualizacja


Aktualizacja KQS.store 6.3

Lista modyfikacji

    integracja z iplatnosci.pl (platformaratalna.pl) należy uzupełnić pole Klucz do raportów w konfiguracji
    dodany parametr Przesyłka niezależna w formach przesyłki
    dodatkowe zmienne możliwe do wykorzystania w treści wywieszki
    dodana zbiorcza zmienna {WYWIESZKI} w szablonie graficznym strony produktu
    możliwość usunięcia produktu ze strony edycji produktu
    kopiowanie magazynu atrybutów podczas tworzenia kopii produktu
    możliwość ustawienia kategorii pokrewnych dla kategorii
    dodana zmienna {MINIMALNA_ILOSC} w szablonie graficznym strony produktu
    możliwość wyłączenia losowej kolejności produktów zakupionych razem
    zakładka ...
Czytaj więcej : Aktualizacja KQS.store 6.3 | Wyświetlone : 208 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Instalacja / Aktualizacja


{ZNIZKA_INFO}

Witam,
szukam podpowiedzi gdzie mogę znaleźć miejsce w którym można edytować wygląd znacznika {ZNIZKA_INFO} na stronie produktu.
Pomoże ktoś?
Czytaj więcej : {ZNIZKA_INFO} | Wyświetlone : 172 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Konfiguracja


PROFORMA dla firm - BŁĄD PROFORMA dla firm - BŁĄD

Witam.
Ostatnio zauważyłam, że na proformie nie występują koszty wysyłki w przypadku kiedy zamówienie jest składane przez firmy z NIP. :( W przypadku osób fizycznych generowana jest proforma z wysyłką i wszystko jest ok.
Jak można to poprawić ?

Z góry dziękuję
Ewa
Czytaj więcej : PROFORMA dla firm - BŁĄD | Wyświetlone : 247 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Instalacja / Aktualizacja


Zmiana Presty na Opencart

Witam,
co myślicie o zmianie presty na opencart? Nie mogę znaleźć od lat wystarczająco dobrego fachowca od presty i mam dość, ciągle się coś "sypie" po czym, gdy zostanie naprawione to sypie się z tego tytułu coś innego. Do open carta mam fachowca, który robi dla dużych sklepów różne robótki i mi go polecają.
Czytaj więcej : Zmiana Presty na Opencart | Wyświetlone : 356 | Odpowiedzi : 0 | Dział : PrestaShop


Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

Witam,

Sklep przestał działać. Jak wchodzi się na sklep to "strona nie działa", tak samo jest z panelem admina. Napisałem do p. Krzysztofa z prośbą o sprawdzenie i wyjaśnienie to uzyskałem lakoniczną informację, że "PHP na serwerze zostało podniesione do wersji 7.4". Podał też linka, gdzie mogę zamówić aktualizację sklepu, oraz poinformował, że moja wersja to 4.7

I moje pytanie jest, czy muszę aktualizować do nowszej wersji?

Obecna wersja spokojnie mi wystarcza. Sklep traktuję jako ...
Czytaj więcej : Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4 | Wyświetlone : 466 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Konfiguracja


Aktualizacja KQS 6.1

Lista modyfikacji:

    dodany najniższy koszt przesyłki w plikach integracyjnych
    płatność przelewy24 dostępne tylko dla obsługiwanych walut
    dodana obsługa kont walutowych w PayU
    dodany automatyczny import csv (szablon, adres pliku, opcje importu)
    dodana obsługa Pocztex 2.0 w integracji z Elektronicznym Nadawcą
    usprawnione dodawanie cech produktów
    dodana możliwość wyświetlenia ceny jednostkowej produktu (cena za jeden kilogram, jeden litr, jeden metr, jeden metr kwadratowy lub jeden metr sześcienny produktu)
    dodany nowy opcjonalny podział na strony (paginacja) o ...
Czytaj więcej : Aktualizacja KQS 6.1 | Wyświetlone : 351 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Instalacja / Aktualizacja


Mega Menu a 3 poziom zagłębienia

Budując rozbudowane menu kategorii napotkałem na problem rozróżnienia podkategorii 2 poziomu od podkategorii 3 poziomu. KQS wydaje się, że traktuje je tak samo. Czy macie pomysł jak je poróżnić aby uzyskać efekt menu jak na stronie https://outsidewear.pl/?

Poniżej uproszczony przykład:

Kategoria 1 poziom
- Podkategoria 2 poziom (h3 + dodane zdjęcie)
: podkategoria 3 poziom (zwyczajny <li>)
Czytaj więcej : Mega Menu a 3 poziom zagłębienia | Wyświetlone : 509 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Konfiguracja


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 19832 • Liczba wątków: 2848 • Liczba użytkowników: 1154

cron