www.promosfera.pl

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

www.promosfera.pl

przez ZooSklep » 2008 cze 07, So 15:13

W czwartek miałem od Nich telefon.. Co powiecie na tego typu promocje sklepu.?? Pozdrawiam..

" Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszę, że w wyniku rozmowy telefonicznej zdecydowali się Państwo na zamieszczanie swoich ofert promocyjnych na platformie promocyjnej Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się to bardzo dobry krok w kierunku pozyskania nowych Klientów szukających ciekawych ofert w Internecie.

Przypomnę, że zgodnie z ustaleniami telefonicznymi pierwsze 30 dni prezentacji Państwa ofert promocyjnych oferuję Państwu GRATIS !

Zamieszczenie oferty na Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się gwarantuje:

Wprowadzenie oferty do serwisu promosfera.pl, który obecnie dociera do ok. 300 tys. Użytkowników (wg Google Analytics, listopad 2007)

Stały monitoring Państwa strony internetowej i wprowadzanie na Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się aktualnej oferty promocyjnej z Państwa strony internetowej

Generowanie ruchu na Państwa stronie internetowej przez użytkowników zainteresowanych promocjami.

Stworzenie atrakcyjnego opisu promocji zachęcającego do zapoznania się z ofertą oraz do przejścia na Państwa stronę, dodanie grafiki.

Dodanie oferty do kategorii produktowych.

Dodanie oferty do kategorii „typ promocji”, np. obniżka ceny, konkurs.

Dodanie oferty do kategorii „Nowości”.

Dodanie atrybutów specyficznych szerzej prezentujących ofertę.

Prezentowanie oferty w kategoriach top10 i najlepsze w zależności od ocen użytkowników.

Zamieszczenie informacji o nowej ofercie w promoletterze rozsyłanym do użytkowników promosfera.pl. (ok. 25 tys kont w grudniu 2007) – osoby zainteresowane promocjami, które same wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach. – na: (ponad 41 tys. kont w kwietniu 2008)
Dostęp online do PromoPanelu (panelu administracyjnego) Klienta, pozwalającego na bieżąco sprawdzać aktualne raporty dotyczące oglądalności i popularności ofert.

Przypominam, że jeżeli po pierwszym, testowym miesiącu, zdecydują się Państwo na dalszą współpracę, wystarczy opłacić fakturę (47 zł netto).

Wówczas mogą Państwo być pewni, że na Państwa stronie internetowej pojawią się Internauci szukający ciekawej oferty, którzy nie tylko oglądają, ale i kupują! Proszę zwrócić uwagę, że tak wyjątkowa propozycja, którą oferuje Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się kosztuje Państwa tylko 0,31 zł netto dziennie za ofertę! (przy cenie 47 zł netto i 5 ofertach)

Gdyby jednak, z jakiejkolwiek przyczyny, platforma promocyjna Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się nie spełniała pokładanych w niej oczekiwań i chcieliby Państwo zrezygnować ze współpracy, proszę przesłać do nas krótkiego emaila z rezygnacją i od kolejnego miesiąca nie będą Państwu wystawiane faktury. Nie pociągnie to za sobą żadnych dodatkowych zobowiązań z Państwa strony
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez pbas » 2008 cze 07, So 15:53

ZooSklep napisał(a):Co powiecie na tego typu promocje sklepu.??

Do mnie też kiedyś dzwonili. To po prostu kolejny, płatny katalog i tyle. Pic na wodę fotomontaż. Jakbym miał się w każdym takim płatnym serwisie ogłaszać, to wydawałbym miesięcznie z tysiąc złotych na takich cwaniaków. Lepiej zainwestować w kilka hostingów i postawić trochę sensownych precelków. Dla mnie mistrzem od precli jest Borat - oj, jakie on ma ładne zaplecza...
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: www.promosfera.pl

przez Borat » 2008 cze 07, So 20:55

Oczywiście nie warto.
Dlaczego ?
Wpisz w google swoje słowa kluczowe - jak na pierwszych 50 stronach znajdziesz ten serwis to będzie super.
Wpisz inne - pewnie to samo.

Co promuje promosfera - siebie.
Do kogo dociera - do Ciebie a nie do Twoich klientów.
Wszystko na temat :)

Poza tym poważny serwis promocyjny nie "wali" 30 procent powierzchni strony zewnętrznymi reklamami.

Warte uwagi:

- skąpiec
- totu
- ceneo
- nokaut
- webkupiec
i kilka pomniejszych

pbas napisał(a):Dla mnie mistrzem od precli jest Borat - oj, jakie on ma ładne zaplecza...

A dziękuję, dziekuję :)
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2008 maja 27, Wt 13:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez akka » 2008 cze 07, So 22:56

Nie warto, ja wzięłam ich na próbny miesiąc i rezygnuję.... tylko pojedyńcze przejścia na stronę... z których nic nie wynika.... strata kasy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2008 maja 16, Pt 18:28
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez Borat » 2008 cze 09, Pn 00:30

akka napisał(a):.... tylko pojedyńcze przejścia na stronę... z których nic nie wynika....


Te pojedyncze przejścia, to przeważnie potencjalnych klientów serwisu, którzy sprawdzają kto już jest i czy warto.
Rzeczywistych potencjalnych klientów - promile promila :)

B.
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2008 maja 27, Wt 13:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez ZooSklep » 2009 sty 20, Wt 15:00

akka napisał(a):Nie warto, ja wzięłam ich na próbny miesiąc i rezygnuję.... tylko pojedyńcze przejścia na stronę... z których nic nie wynika.... strata kasy.

Powiedz mi czy po 30 testowych dniach napisalas do nich ze rezygnujesz z ich ofery.??
Ja nie napisalem bo sugerowalem sie tym :
Szanowni Państwo,
" Przypominam, że jeżeli po pierwszym, testowym miesiącu, zdecydują się Państwo na dalszą współpracę, wystarczy opłacić fakturę (47 zł netto). "
dlatego tez nie isalem a fakturki p[rzychodzily.
Dodzownic sie do nich ciezka sprawa.. Dzisiaj mi sie udalo i powiedzieli mi ze mialem sie tym sugerowac.

" Gdyby jednak, z jakiejkolwiek przyczyny, platforma promocyjna .promosfera.pl nie spełniała pokładanych w niej oczekiwań i chcieliby Państwo zrezygnować ze współpracy, proszę przesłać do nas krótkiego emaila z rezygnacją i od kolejnego miesiąca nie będą Państwu wystawiane faktury. Nie pociągnie to za sobą żadnych dodatkowych zobowiązań z Państwa strony. "
Pewnie trudno i bede musial zaplacic.. :oops:
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez Mariusz » 2009 sty 20, Wt 15:27

Witam,

Takie podejście wyjaśnia na czym zarabia ten serwis i do czego służy.
Miałem podobną sytuację, ale z jedną fakturą. Z tym, że się tego spodziewałem bo czytałem te zapiski.

Jeden telefon ze stanowczym tonem, że wyraziłem zgodę tylko na okres testowy i nie mają mojej akceptacji na jego przedłużenie, a ich domyślne przedłużanie mam głęboko gdzieś i nic nie to nie interesuje, załatwiło sprawę.

Tak jak, to ktoś tu gdzieś napisał.

OMIJAĆ Z DALEKA !!!

Pozdrawiam,
Mariusz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez kulbi » 2009 sty 20, Wt 18:02

nie rozumiem jak można być tak naiwnym i wszędzie rozrzucać pieniądze na lewo i prawo
Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: www.promosfera.pl

przez tofif » 2009 sty 20, Wt 18:56

kiedys zrobili konkurs na ktory dalem towaru za 4000 tysie i jednym slowem mowiac CH...wielki i bombelki z tego jest :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron