Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez Gratis » 2009 lip 23, Cz 16:46

Pomysł stworzenia własnego sklepu jest bardzo ciekawy. Mam tylko jedno pytanie, czy nie lepiej kupić gotowy sklep z budową modułową i potem dostosować go do Waszych wymagań. Będzie to rozwiązanie tańsze i szybsze.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez Radek » 2009 lip 26, N 16:30

Jeżeli wspólnie dojdziemy do określenia pełnej specyfikacji sklepu to można wykorzystać także stronę
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Ja korzystałem już kilka krotnie i udało mi się nawiązać współpracę z kilkoma dobrymi firmami. Dzięki temu, że licytacje są widoczne łatwiej też negocjuje się ceny z wykonawcami z poza serwisu.

Dodam tylko, że licytują tam nie tylko "freelancerzy" ale też firmy i wśród sporej ilości badziewia są też te poważnie podchodzące do sprawy.

W każdym razie jestem chętny, w zasadzie potrzebuję jedną "szczególną" funkcjonalność. Nie wiem natomiast czemu wątek się nie rozwija, czy nadal myślicie o tym projekcie?
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 21:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez ZooSklep » 2009 lip 26, N 17:26

Radek napisał(a):Jeżeli wspólnie dojdziemy do określenia pełnej specyfikacji sklepu to można wykorzystać także stronę
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Ja korzystałem już kilka krotnie i udało mi się nawiązać współpracę z kilkoma dobrymi firmami. Dzięki temu, że licytacje są widoczne łatwiej też negocjuje się ceny z wykonawcami z poza serwisu.

Dodam tylko, że licytują tam nie tylko "freelancerzy" ale też firmy i wśród sporej ilości badziewia są też te poważnie podchodzące do sprawy.

W każdym razie jestem chętny, w zasadzie potrzebuję jedną "szczególną" funkcjonalność. Nie wiem natomiast czemu wątek się nie rozwija, czy nadal myślicie o tym projekcie?

Mysle , że sprawa jest juz nieaktualna...chociaz moge sie mylić :) Temat powstał w burzliwych czasach ..
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez marpit » 2009 lip 26, N 18:08

ZooSklep napisał(a):Mysle , że sprawa jest juz nieaktualna...chociaz moge sie mylić :) Temat powstał w burzliwych czasach ..

Ja myślę podobnie :)
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2009 sie 14, Pt 20:04

Temat umarł z braku odpowiedniej ilości chętnych.

U mnie aktualnie z powodu wyjątkowo dużej sprzedaży, pojawił się pomysł zlecenia utworzenia programu pod moje dyktando. Programu, który będzie nie tylko typowym systemem sprzedaży przez Internet, ale jednocześnie będzie to klasyczny program magazynowo-fakturujacy. Zajmę się tym pod koniec roku - potencjalnego wykonawcę już mam. Jeżeli sprzedaż nie siądzie, to być może od nowego roku będę się cieszył nowym, dopasowanym do mnie systemem.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez ZooSklep » 2009 sie 17, Pn 10:34

pbas napisał(a):Temat umarł z braku odpowiedniej ilości chętnych.

U mnie aktualnie z powodu wyjątkowo dużej sprzedaży, pojawił się pomysł zlecenia utworzenia programu pod moje dyktando. Programu, który będzie nie tylko typowym systemem sprzedaży przez Internet, ale jednocześnie będzie to klasyczny program magazynowo-fakturujacy. Zajmę się tym pod koniec roku - potencjalnego wykonawcę już mam. Jeżeli sprzedaż nie siądzie, to być może od nowego roku będę się cieszył nowym, dopasowanym do mnie systemem.

Pewnie troche to będzie kosztowało.. ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2009 sie 17, Pn 16:48

Podobno w 30-40 tys się zmieszczę. Liczę, że realnie w 50-60 tys. netto. Uważam, że warto. Przy okazji, firma która będzie tworzyć to oprogramowanie, ma zająć się kwestią pozyskania finansowania tego produktu z UE. Co z tego wyjdzie, okaże się pod koniec roku.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez junki » 2009 sie 17, Pn 19:55

:shock: przynajmniej zadbaj aby ten sklep pozycjonował się sam

daj coś znać jak uda się wyrwać z UE
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2009 sie 17, Pn 20:02

Firma to macrologic Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - będę z nimi jeszcze rozmawiał za jakieś 2-3 tygodnie i jeżeli temat ruszy a sprzedaż nie padnie, to pod koniec roku wchodzę w to.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron