Program Partnerski

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Program Partnerski

przez kinomaniak » 2010 sie 01, N 14:35

Witam wszystkich.
Jestem na forum nowy-ale ambitny. Mam propozycję dotyczącą wykorzystania programu partnerskiego do pozycjonowania.
Chodzi o to żeby zebrać się do "kupy" i wzajemnie promować swoje sklepy , ale nie tylko poprzez linki bezpośrednie lecz chciałbym iść trochę dalej a mianowicie poprzez program partnerski.Byłyby z tego dwie ewentualne korzyści : 1- wzajemne podlinkowanie sklepów co jak zauważyłem ma miejsce w formie "pasażu KQS" - ale moja propozycja jest taka żeby grafika została umieszczona na stronie głównej nie na podstronach i 2- zarabianie pieniędzy w normalnym programie partnerskim, bo co stoi na przeszkodzie by umieszczając link pozycjonujący jeszcze na nim dodatkowo zarobić? Niechby to było niewiele- ale zawsze coś.
Proszę o opinie- co o tym sądzicie ?
Ja ze swej strony mogę zaproponować dwa sklepy ( z czego jeden będzie "przerabiany" w najbliższym czasie) oraz serwis ogłoszeniowy,katalog firm.
Nie jest ważne że ktoś w zamian za jeden link dostanie 4 czy 5 linków , ale ważne żeby zaczęło to jakoś funkcjonować. :D
Ostatnio edytowano 2010 sie 02, Pn 21:28 przez pbas, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniosłem do działu bardziej adekwatnego do treści
 
Autor tematu
Posty: 7
Dołączył(a): 2010 lip 05, Pn 00:14
Lokalizacja: Lubliniec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Program Partnerski

przez jacekk20 » 2014 lut 19, Śr 19:16

Niestety pw nie mam jeszcze aktywnego...
O ile jeszcze aktualne to proszę o kontakt , tak jak i inne osoby które chcą wejść w tego typu opcję
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2013 sie 18, N 08:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron