AntySpam - nie lubimy spamu

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez ZooSklep » 2009 lip 16, Cz 14:10

radek170777 napisał(a):
marpit napisał(a):Trzeba pamiętać o tym że gdy dodajemy strony do katalogów, wyszukiwarek itp to nie mamy pewności ze maile są zabezpieczone. Ja otrzymuję średnio jednego maila dziennie z tego co widzę.



Dodając do katalogów najlepiej podawać maila do jakiejś skrzynki z której rzadko korzystamy

Gdzie wkleic ten wygenerowany kod.??
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez radek170777 » 2009 lip 16, Cz 14:17

Ten wygenerowany kod to nic innego jak Twój adres e-mail. Więc wklejasz go tam gdzie chcesz by się on pojawił.
 
Autor tematu
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez Gratis » 2009 lip 16, Cz 14:44

ZooSklep napisał(a):
radek170777 napisał(a):
marpit napisał(a):Trzeba pamiętać o tym że gdy dodajemy strony do katalogów, wyszukiwarek itp to nie mamy pewności ze maile są zabezpieczone. Ja otrzymuję średnio jednego maila dziennie z tego co widzę.



Dodając do katalogów najlepiej podawać maila do jakiejś skrzynki z której rzadko korzystamy

Gdzie wkleic ten wygenerowany kod.??


Zobacz sobie na gratisowni, przy każdym handlowcu jest link Napisz e-mail, klikasz i działa, ale w kodzie go nie widać, więc roboty nie dodają adresu do baz spamerskich.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez zsedc » 2009 lip 17, Pt 10:49

Rozwiązanie stare jak świat. Jedną małą wadą jest to, że wiele osób korzysta z oprogramowania blokującego skrypty, w takim wypadku nie zobaczą oni Twojego adresu email do czasu gdy nie wyłączą wtyczki.
Ja dostaje około 300 - 500 spamów dziennie.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez Gratis » 2009 lip 17, Pt 12:50

zsedc napisał(a):Rozwiązanie stare jak świat. Jedną małą wadą jest to, że wiele osób korzysta z oprogramowania blokującego skrypty, w takim wypadku nie zobaczą oni Twojego adresu email do czasu gdy nie wyłączą wtyczki.
Ja dostaje około 300 - 500 spamów dziennie.


Adres email jest zawsze widoczny w polu nadawca. Nie ma z tym żadnego problemu.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez radek170777 » 2009 lip 17, Pt 14:34

Gratis napisał(a):
zsedc napisał(a):Rozwiązanie stare jak świat. Jedną małą wadą jest to, że wiele osób korzysta z oprogramowania blokującego skrypty, w takim wypadku nie zobaczą oni Twojego adresu email do czasu gdy nie wyłączą wtyczki.
Ja dostaje około 300 - 500 spamów dziennie.


Adres email jest zawsze widoczny w polu nadawca. Nie ma z tym żadnego problemu.



A jak np. nie mam w kompie zainstalowanego żadnego klienta poczty. Chcę wysłać Ci maila z darmowej skrzynki na o2.pl skąd mam wiedzieć jaki masz adres skoro masz tylko "napisz e-mail" i kliknięcie w ten napis nic nie daje...
 
Autor tematu
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: AntySpam - nie lubimy spamu

przez Gratis » 2009 lip 17, Pt 15:56

radek170777 napisał(a):
Gratis napisał(a):
zsedc napisał(a):Rozwiązanie stare jak świat. Jedną małą wadą jest to, że wiele osób korzysta z oprogramowania blokującego skrypty, w takim wypadku nie zobaczą oni Twojego adresu email do czasu gdy nie wyłączą wtyczki.
Ja dostaje około 300 - 500 spamów dziennie.


Adres email jest zawsze widoczny w polu nadawca. Nie ma z tym żadnego problemu.



A jak np. nie mam w kompie zainstalowanego żadnego klienta poczty. Chcę wysłać Ci maila z darmowej skrzynki na o2.pl skąd mam wiedzieć jaki masz adres skoro masz tylko "napisz e-mail" i kliknięcie w ten napis nic nie daje...


W Mozilli klikasz prawym na link i dajesz "kopiuj adres email", w IE klikasz prawym i dajesz "kopiuj skrót". Tak skopiowany adres wklejasz do maila, którego chcesz wysłać z darmowej skrzynki pocztowej.

Ogólnie rzecz biorąc to działa to tak samo jak dla wyświetlonego adresu e-mail z tą różnicą, że roboty go nie dopisują do swoich baz.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 11:25
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron