Bajery od GG

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Bajery od GG

przez pbas » 2009 maja 03, N 13:27

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

u mnie na stronie wrzuciłem to :)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Bajery od GG

przez junki » 2009 maja 04, Pn 07:16

i jak, jest zainteresowanie ?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Bajery od GG

przez Lesiu » 2009 maja 04, Pn 14:39

Chyba średnie, gdyż ten bajerek ma pewne niedociągnięcia. Nie można edytować już raz stworzonego widgetu, trzeba go zrobić od początku. Ponadto można czyjś kod wstawić na inną stronę i chyba nie ma jeszcze przed tym zabezpieczenia.
Lesiu
 

Re: Bajery od GG

przez pbas » 2009 maja 04, Pn 15:00

Przez jeden dzień, jak to mam, nie było jeszcze kontaktu w ten sposób :) Ale czas pokaże :)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Bajery od GG

przez junki » 2009 maja 04, Pn 20:04

ja sobie wstawiłem testowo, szkoda że nie można zrobić własnego banerka. Lesiu zwykły nr gg też można wstawić na każdą stronę, a to jest darmowa alternatywa czatu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Bajery od GG

przez pbas » 2009 maja 05, Wt 08:18

Lesiu napisał(a):Nie można edytować już raz stworzonego widgetu, trzeba go zrobić od początku.

Zgadza się - ale nie edytuje się tego widgetu codziennie, zatem nie jest to problem

Lesiu napisał(a):Ponadto można czyjś kod wstawić na inną stronę i chyba nie ma jeszcze przed tym zabezpieczenia.

Tzn, przed czym powinno być zrobione zabezpieczenie? Nie za bardzo łapię w czym tutaj widzisz niebezpieczeństwo :) Aby wygenerować widget, trzeba się wpierw zalogować na swoje konto GG. A jeżeli ktoś chce skopiować sobie mój wygenerowany widget (jego kod z mojej strony) to proszę bardzo - niech bierze i wkleja go na swoją stronę :)

junki napisał(a):ja sobie wstawiłem testowo, szkoda że nie można zrobić własnego banerka.

Dokładnie - to wymaga z ich strony dopracowania

junki napisał(a):Lesiu zwykły nr gg też można wstawić na każdą stronę, a to jest darmowa alternatywa czatu.

Dokładnie - ma to służyć za coś w rodzaju czatu.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Bajery od GG

przez Lesiu » 2009 maja 05, Wt 09:22

Ja wiem czemu to ma służyć. Jeśli chodzi o wklejenie nie swojego kodu na dowolną stronę to mówię to w kontekście wykorzystania przez różnorakie spamboty.
Lesiu
 


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron