PrestaShop - alternatywa dla KQS?

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Re: PrestaShop - alternatywa dla KQS?

przez marpit » 2008 gru 22, Pn 14:25

Nie wydaje mi się.... zakładam nową kategorię zapisuję. Potem edytuję ją, zapisuje i efekty są takie jak podałem wcześniej i nie dotyczy to tylko kategorii.

Tak na marginesie to już było kilka tematów o nowych oprogramowaniach i każdy chyba szybko dochodzi do wniosku że KQS jest najlepszy i nie testuje dalej. A tego programu w chwili obecnej nie warto testować.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: PrestaShop - alternatywa dla KQS?

przez Lesiu » 2008 gru 22, Pn 14:42

Ale czy Ty masz na myśli nazwy kategorii produktów czy URL'e do nich? Te drugie musisz zmienić ręcznie po edycji kategorii.

A czy KQS jest najlepszy to już indywidualne zdanie każdego testującego. Jednak na pewno nie masz racji mówiąc, iż każdy dochodzi do wniosku, że KQS jest najlepszy. Ja uważam, że do pozycji lidera brakuje mu cholernie dużo i jeszcze więcej.
Lesiu
 
Autor tematu

Re: PrestaShop - alternatywa dla KQS?

przez marpit » 2008 gru 22, Pn 15:36

Przecież podałem już że dotyczy to nazw kategorii, produktów i atrybutów.

Czy takie opisy w kodzie strony nie przeszkadzają w pozycjonowaniu?
<title>Odwr&oacute;cona osmoza</title>
<meta name="description" content="Opis kategorii z odwr&oacute;coną osmozą." />
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: PrestaShop - alternatywa dla KQS?

przez Lesiu » 2008 gru 22, Pn 15:59

Spróbuj od nowa zainstalować sklep, gdyż ten błąd nie powinien występować.

Nie wiem dlaczego akurat o z kreską jest zamieniane na &oacute; skoro pozostałe polskie znaki mają się całkiem dobrze w swej oryginalnej wersji. Pewnie zauważyłeś też, że w URL'ach polskie litery są pomijane, jednak wystarczy wklepać 4 albo 5 prostych linijek kodu i problem się rozwiązuje. A jeśli ktoś nie czuje się na siłach to zawsze może ręcznie zmienić URL'e. A co do wpływu owego &oacute; na pozycjonowanie to polecam przeprowadzić prosty test z użyciem &oacute; w tekście zamiast o z kreską. Będzie wtedy jasność i zadowolenie z samodzielnego dojścia do odpowiedzi na zadane pytanie.
Lesiu
 
Autor tematu

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron