Czytnik kodów kreskowych

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Czytnik kodów kreskowych

przez adalbert68 » 2018 sty 03, Śr 23:09

Widziałem, że wątek był poruszony kilka lat temu, ale może od tego czasu się coś zmieniło. Czy i ewentualnie jak można wykorzystać czytnik kodów kreskowych w sklepie KQS? Fajnie by było np. mieć możliwość zrobienia remanentu z użyciem czytnika kodów kreskowych. Albo np. czy można przy użyciu czytnika, po zeskanowaniu kodu znaleźć szybko określony produkt w sklepie?
 
Autor tematu
Posty: 6
Dołączył(a): 2018 sty 03, Śr 23:01
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czytnik kodów kreskowych

przez sebp » 2018 sty 11, Cz 12:36

Wyszukiwanie po kodzie kreskowym działa. Również można robić zbiorcze zamówienia przy użyciu czytnika kodów. Oczywiście w bazie muszą być uzupełnione dane.
Z drugiej strony na wydrukach etykiet można wybrać kod kreskowy do druku ale wydrukuje się tylko numer a nie sam kod. Tego bardzo brakuje.
Sprawy inwentaryzacyjne to oddzielna kwestia i zupełnie pominięta w oprogramowaniu kqs
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Czytnik kodów kreskowych

przez polaxx » 2018 mar 01, Cz 19:50

Ja zakupiłam swój czytnik kodów kreskowych tutaj : Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018 mar 01, Cz 19:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron