Dotacje unijne UE

Inne tematy związane z działalnością gospodarczą.
Systemy płatności on-line, systemy magazynowo-handlowe, regulaminy sklepów, zgłoszenia GIODO, informacje o cookies, polityka prywatności - wymiana doświadczeń, pytania, opinie i uwagi.

Dotacje unijne UE

przez ZooSklep » 2009 sty 27, Wt 15:11

Tak jak w temacie. Korzystał z Was z czegos takiego ?? Jak wyglądały sprawy formalne, urzedowe.?? Mozecie coś doradzić , poradzić.?? Czy prowadząc e-biznes mamy szanse ubiega się o kase z UE.??
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez redvan » 2009 sty 27, Wt 15:26

nawet brodacze dostają :D kazdy ma szanse...wystarczy dobry biznesplan i 30% wkladu wlasnego. Czyli robisz biznesplan na 100 tys zł z ktorych musisz miec 33 tys a dostaniesz 66 tys. Kiedys czytalem o tym i jest pelno informacji w necie.

sa rozne dofinansowania wiec musisz poczytac w googlach.
Sa tez dofinansowania z urzedu pracy na stworzenie nowego stanowiska pracy i chyba dostajesz kilkanascie tys. zł gotowki bezzwrotnej
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez ZooSklep » 2009 sty 27, Wt 15:29

redvan napisał(a):nawet brodacze dostają :D kazdy ma szanse...wystarczy dobry biznesplan i 30% wkladu wlasnego. Czyli robisz biznesplan na 100 tys zł z ktorych musisz miec 33 tys a dostaniesz 66 tys. Kiedys czytalem o tym i jest pelno informacji w necie.

sa rozne dofinansowania wiec musisz poczytac w googlach.
Sa tez dofinansowania z urzedu pracy na stworzenie nowego stanowiska pracy i chyba dostajesz kilkanascie tys. zł gotowki bezzwrotnej

NO ALE TO JA MUSZE BYC NA BEZROBOCIU , CZY MAM ZATRUDNIC KOGOS Z BEZROBOCIA.??
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez redvan » 2009 sty 27, Wt 17:22

zatrudnic kogos z bezrobocia
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez marpit » 2009 sty 27, Wt 21:28

redvan napisał(a):Sa tez dofinansowania z urzedu pracy na stworzenie nowego stanowiska pracy i chyba dostajesz kilkanascie tys. zł gotowki bezzwrotnej

Trzeba wydać więcej niż się dostaje to tak w skrócie.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez Seavolv » 2009 lut 01, N 00:20

Walczyłem o te dotacje, ale sobie odpuściłem ponieważ rząd czy konkretniej Prezydent nie podpisał pewnej ustawy o przeciwdziałaniu bezrobociu ponieważ w ustawie miały zajść zmiany, miały wyjść nowe formularze wniosków o dotacje już na początku stycznia, w lutym miał się odbyć kurs ale z tego co mi wiadomo nie ma podpinanej ustawy, nie ma nowych formularzy wniosków nie ma dotacji i nie wiem czy będą.
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez ZooSklep » 2012 sty 18, Śr 16:42

ZooSklep napisał(a):Tak jak w temacie. Korzystał z Was z czegos takiego ?? Jak wyglądały sprawy formalne, urzedowe.?? Mozecie coś doradzić , poradzić.?? Czy prowadząc e-biznes mamy szanse ubiega się o kase z UE.??

Panowie.. macie jakies nowe wiadomosci na temat dotacji ?? chcial bym otworzyc drugi sklep stacjonarny , zatrudnic pracownika lub zone :) Moze macie jakies namiary na firmy, które pomagają w uzyskaniu jakiegoś finansowego wsparca.??
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez redvan » 2012 sty 18, Śr 18:07

ja dostawalem namiary na skrzynke ( SPAM ) gdzie srednio co 3 dzien jest cos o dotacjach ( przynajmniej działo sie to wtedy gdy dawali wszedzie dotacje ). Teraz chyba z poczatkiem roku to nie wiem czy cos bedzie - bardziej na 2013 rok

pogóglój troszke na słowo "dotacje 2012" moze cos znajdziesz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Dotacje unijne UE

przez redvan » 2012 cze 23, So 12:37

SzybkaPakaPL napisał(a):...albo przez inna firmę,która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych, jednak tutaj trzeba wygrać konkurs co nie jest takie proste.


no bo trzeba mieć "łeb" do interesu - w przeciwnym wypadku mielibysmy same firmy "kogucik" które by istniały na rynku 1 rok, Tusek by sie cieszył że mamy "krzmową dolinę" , a robic by sie nikomu nie chciało.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron