upload na ftp

Programy pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego.

Re: upload na ftp

przez pbas » 2008 paź 29, Śr 16:37

A swoją drogą, dziwię się ludziom, który migają się od zapłacenia niewielkich kwot za bardzo użyteczne programy. IMHO, więzienie to przesada, ale grzywna to za łamanie zasad shareware powinna być. Nie chce się komuś zapłacić 20-30$ za jakiś programik, to niech zapłaci 500 zł grzywny i po temacie.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: upload na ftp

przez kulbi » 2008 paź 29, Śr 17:47

pbas napisał(a):A swoją drogą, dziwię się ludziom, który migają się od zapłacenia niewielkich kwot za bardzo użyteczne programy. IMHO, więzienie to przesada, ale grzywna to za łamanie zasad shareware powinna być. Nie chce się komuś zapłacić 20-30$ za jakiś programik, to niech zapłaci 500 zł grzywny i po temacie.


nie o to chodzi że komuś się nie chce, dla wielu osób te 20-30$ to dużo (w przeliczeniu około 80zł)
Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: upload na ftp

przez pbas » 2008 paź 29, Śr 17:55

kulbi napisał(a):
pbas napisał(a):A swoją drogą, dziwię się ludziom, który migają się od zapłacenia niewielkich kwot za bardzo użyteczne programy. IMHO, więzienie to przesada, ale grzywna to za łamanie zasad shareware powinna być. Nie chce się komuś zapłacić 20-30$ za jakiś programik, to niech zapłaci 500 zł grzywny i po temacie.


nie o to chodzi że komuś się nie chce, dla wielu osób te 20-30$ to dużo (w przeliczeniu około 80zł)

OK - zatem niech nie używają płatnego oprogramowania tylko darmowych odpowiedników. Bez jaj - ktoś pracuje, produkuje fajny soft (vide TC) i chce za niego jakieś w sumie uczciwe pieniądze, a ludzie zlewają jego prośby o zapłacenie mu za wykonaną pracę. A co gorsza, to pewnie bluzgają pod nosem, że tej czy innej funkcji brakuje w programie. A autor ma to niby za free robić i cieszyć się, ze go ludzie ubóstwiają :) Czasy powszechnego piracenia powinny już w kraju tak rozwiniętym jak Polska, dawno przejść do historii. Jeżeli ktoś ma komputer za 500 zł to niech nie kupuje windowsa za 200 zł ale zainstaluje sobie darmowego linuxa. Jeżeli ktoś ma komputer za 2000 zł to jeżeli chce mieć windowsa to niech wyda te 10% więcej i kupi za 200 zł licencję. Podobnie z TC itp programami. Nie masz 100 zł na TC to używać darmowego freecommandera itp narzędzi.

No i niechcący offtopa zrobiłem ;)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: upload na ftp

przez rog333r » 2008 lis 24, Pn 01:43

Ja kiedyś używałem systemowego ftp, ale jakoś pozytywnych wrażeń chyba nie wyniosłem z tego doświadczenia.
Do tej pory używałem także : WS_FTP i FlashXP obecnie używam FilleZille ( darmowa a rewelacyjna).
Jak to ktoś wspomniał że programy zainstlowane w windowsie niby zaśmiecają komputer, w sumie to ma rację. Ja np. dlatego używam FileZilly w wersji portable. Proszę : Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008 paź 22, Śr 18:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: upload na ftp

przez radek170777 » 2010 sty 26, Wt 21:35

Dla użytkowników ognistego liska:

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

niestety only english
 
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron