Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2008 lis 18, Wt 19:54

Wszyscy wiecie, jak wygląda współpraca z firmą KQS Projekt a konkretnie z Panem Krzysztofem Szmelterem. Tzn, wszyscy wiecie, że takiej współpracy nie ma i to nie z winy użytkowników jego programu. Wielu z nas próbowało sił z innymi programami, które niekiedy są lepsze w jakichś funkcjach od KQS.store a niekiedy są gorsze. Kilku z nas, forumowiczów, doszło do wniosku, że nie ma sensu przechodzić z KQS.store na inne oprogramowanie, na tzw gotowca.

Padł pomysł aby zlecić profesjonalnej firmie wykonanie programu na zamówienie. Szacunkowy koszt napisania takiego programu przez wyspecjalizowaną firmę to około 20-30 tys. zł netto. Rozmawiałem dzisiaj z dwoma poważnymi firmami, i obydwie poruszały się mniej-więcej w tym przedziale cenowym. Oczywiste jest to, że takie oprogramowanie musi realizować prawie każdą zachciankę zleceniodawcy. Oczywiste jest również to, że mało kto z nas, jest w stanie sfinansować taki koszt w pojedynkę. Czas realizacji projektu to 2-3 miesiące.

Dlatego, szukamy osób i firm, zainteresowanych wspólnym sfinansowaniem takiego projektu. Osoby wstępnie zainteresowane, proszę o kontakt:

GG: 36692
Skype: pbas1969

Szczegóły omówimy w prywatnych rozmowach.

Wystarczy 10-20 osób, aby w miarę bezboleśnie (finansowo) powstało oprogramowanie szyte na miarę naszych potrzeb. Oprogramowanie, które spełni wszelkie nasze oczekiwania, bez potrzeby wchodzenia Panu Szmelterowi w cztery litery. Oprogramowanie, z którego będziecie zadowoleni a to przełoży się na Wasze zyski ze sprzedaży.

Proszę o kontakt od osób, poważnie podchodzących do tematu i mających realne możliwości finansowe. Im nas będzie więcej, tym mniejszy koszt jednostkowy.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez junki » 2008 lis 19, Śr 08:53

Myślę że pomysł nie jest głupi ale pierwsze należało by ustalić:

- jakie funkcje ma mieć sklep (większość będzie takich samych ale ktoś będzie potrzebował jeszcze X a inny Y np dla mnie możliwość dodania pliku do zamówienia)
- co z licencjami, wielu z nas ma kilka sklepów
- co z aktualizacjami, poprawkami (np zmiana wersji php, może daleko ale późniejsza zmiana cen na euro /z jednoczesnym wyświetlaniem euro i PLN/)
- czy oprogramowanie stanie się "naszą własnością" czy wykonawca będzie mógł je dalej odsprzedawać.
- ...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2008 lis 19, Śr 09:48

Junki - to oczywiste, że trzeba będzie wszystko ustalić. Generalne założenie jest takie, że nowe oprogramowanie spełni oczekiwania każdego z udziałowców przedsięwzięcia. Wszystkie szczegóły omówimy wspólnie w grupie osób, które wejdą w temat. Na początku trzeba zebrać z 10 zainteresowanych osób a później musimy się fizycznie spotkac i wszystko ustalić, zapisać na papierze itd.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez kulbi » 2008 lis 19, Śr 16:08

ja w to mogę wejść tylko u mnie finansowo kiepsko, ale mogę przygotować panel administracyjny podobny do tego co w redcart.pl tylko dostosowany do Naszych potrzeb
Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez ZooSklep » 2008 lis 19, Śr 16:27

Ja tez jestem tym tematem zainteresowany. W przeciwieństwie do kulbiego mogę wesprzeć projekt finansowo ( max 1500-2000 zł).
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez pbas » 2008 lis 19, Śr 17:52

Na chwilę obecną są już cztery osoby które wejdą w temat finansowo.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez tofif » 2008 lis 19, Śr 18:07

Moge w to wejsc pod warunkiem ze to bedzie sklep tylko dla nas bez mozliwosci odsprzedawania przez firme. ktora to zrobila - czyli my bedziemy ten skrypt sprzedawac i to bedzie nasz dodatkowy zarobek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez Lesiu » 2008 lis 19, Śr 18:10

To w takim razie na pewno nie bedzie to Was kosztowac 20-30 tysiecy.
Lesiu
 

Re: Szukamy chętnych na utworzenie oprogramowania na zamówienie

przez zsedc » 2008 lis 19, Śr 18:25

20000zł to bardzo dużo jak za sklep internetowy, to raczej oczywiste, że przy tej cenie sklep jest naszą własnością i nikt inny go nie sprzedaje.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron