NIESPODZIANKA

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

NIESPODZIANKA

przez obuwiekent » 2014 wrz 09, Wt 21:26

Witam serdecznie,
W związku ze zmianą systemu udostępniania aktualizacji Państwa adres email został wykreślony z subskrypcji.

Według nowych zasad bezpłatne aktualizacje obowiązują przez 2 lata od zakupu. Dalszy dostęp do aktualizacji to koszt 120 zł netto rocznie lub 200 zł netto za dwa lata. Można również korzystać z usługi jednorazowej aktualizacji w cenie 75 zł netto.

Bezpłatny dostęp do aktualizacji posiadają klienci z dowolnym aktywnym pakietem pomocy technicznej.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do aktualizacji zapraszam na adres:
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Z poważaniem
Krzysztof Szmelter
 
Autor tematu
Posty: 28
Dołączył(a): 2012 lis 11, N 20:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez piecyk » 2014 wrz 09, Wt 21:52

Chyba licencje się nie sprzedają w wystarczającej ilości :lol:
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2008 maja 16, Pt 20:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez Techtron » 2014 wrz 09, Wt 21:55

Też dostałem na jeden z adresów.

Trochę to nie jest fair, zmieniać warunki oferty. Sprzedając produkt, oferował aktualizacje, darmowe bez ograniczeń, a tutaj taka zmiana.

Gdyby jeszcze te aktualizacje były często, a są bardzo rzadko.
Dodatki płatne i do tego funkcjonalność ich "taka sobie".

Tak się zastanawiam czy nie zmienić oprogramowania na coś innego...

Chyba nie tędy droga...
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez zsedc » 2014 wrz 10, Śr 00:08

Zgadza się, że to trochę nie fair, niemniej dla mnie te aktualizacje za darmo to zawsze było dość nietypowe rozwiązanie i na dłuższą metę nie możliwe.

Trzeba myśleć pozytywnie. Być może teraz dzięki płatnym aktualizacjom sklep będzie jeszcze lepszy? Support, dodatki . Trzymam kciuki.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez koltat » 2014 wrz 10, Śr 06:18

XXI wiek i nadal brak opcji na tablety oraz smatfony, a np. w bezpłatnym prestashop to juz standard. Mam nadzieję że w zamian za płatne rozwwiązania twórca oprogramowania zaoferuje jakiś poziom.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez Techtron » 2014 wrz 10, Śr 08:17

Patrząc na "stałych" klientów, to wiemy jak często są aktualizacje i co one wnoszą. Szału nie ma.

Tutaj Pan Krzysztof musiałby się oficjalnie zdeklarować, jak często będą aktualizacje (nie mówię tutaj o poprawkach błędów).

Bo kupując produkt (tutaj aktualizacje) chcę wiedzieć co dostanę. Bo kupując 2 letnią aktualizację może się okazać że będzie tylko jedna i to jakaś drobna.

Więc Panie Krzysztofie, jakie są plany rozwoju sklepu?
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez sebp » 2014 wrz 10, Śr 08:43

Myślę, że deklaracje autora są niewiele warte. Wcześniej padała taka, że aktualizacje będą zawsze darmowe. Wątpię w poprawę usługi z perspektywy dotychczasowego lekceważącego podejścia. Może to też znak intensywniejszego odejścia klientów na inne platformy jak np prestashop, gekosale, magento czy wiele innych. Ci co zostali muszą dodatkowo finansować dotychczasową działalność.
Chciałbym się mylić w tych przypuszczeniach.
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez DJaY » 2014 wrz 10, Śr 08:53

Wszystko fajnie, ale chyba można było powiadomić klientów o planowanej zmianie tak żeby mogli pobrać ostatnią aktualizację, a nie stawiać przed faktem dokonanym...
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2008 maja 08, Cz 10:36
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: NIESPODZIANKA

przez obuwiekent » 2014 wrz 10, Śr 09:27

Nie mam koło siebie licencji dostarczonej razem z płytką sklepu, ale czy tam nie było przypadkiem informacji o tym, że aktualizacje są darmowe?
 
Autor tematu
Posty: 28
Dołączył(a): 2012 lis 11, N 20:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron